602862-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Werkzeugmaschinen für besondere Zwecke – 3D tlačiareň na kov a 3D skener
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 3D tlačiareň na kov a 3D skener
Beschreibung: Predmetom obstarania je zabezpečenie moderných technologických zariadení – 3D tlačiarne na kov a 3D skenera – pre potreby žiakov Strednej odbornej školy strojníckej. Cieľom obstarania je skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu a prispôsobenie praktickej výučby aktuálnym trendom v oblasti strojárstva, digitalizácie a priemyslu 4.0. Obstaranie predmetných zariadení je v súlade s potrebou modernizácie materiálno-technického vybavenia školy a zvyšovania kvality odborného vzdelávania. Investícia prispeje k lepšiemu prepojeniu teoretickej výučby s praxou a k zvýšeniu konkurencieschopnosti absolventov.
Interne Kennung: SOSPB_3D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42611000 Werkzeugmaschinen für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Title: 3D tlačiareň na kov a 3D skener
Internal identifier: SOSPB_3D
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42611000 Special-purpose machine tools
Additional classification (cpv): 38520000 Scanners
5. Lot
Lot: LOT-0001