60288-2024 - Ergebnis
Dänemark – Schlösser, Schlüssel und Scharniere – Offentligt udbud vedr. Elektroniske dørlåse til Herlev Kommune
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Offentligt udbud vedr. Elektroniske dørlåse til Herlev Kommune
Beschreibung: Herlev Kommune ønsker at indgå kontrakt omhandlende såvel køb af hardware/vridere og øvrige adgangsgivende enheder, samt adgang til software på Herlev Kommunes til enhver tid anvendte devices i hjemmeplejen (pt. tablets og smartphones mv.). Herlev Kommune ønsker endvidere at indgå en kontrakt, hvor opsætning, nedtagning, servicering og øvrig håndtering af den indkøbte hardware varetages af leverandøren. Herlev Kommune har i dag ca. 600 borgere, der er visiteret til adgangsgivende låseenheder til deres hjem.
Interne Kennung: Offentligt udbud vedr. Elektroniske dørlåse til Herlev Kommune
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44520000 Schlösser, Schlüssel und Scharniere
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 79991000 Lagerbestandskontrolle
5. Los
Los: LOT-0000