602880-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antiseptika und Desinfektionsmittel – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE DEZINFECTANTI
Beschreibung: Se va incheia Acord Cadru de FURNIZARE DEZINFECTANTI, pentru o perioada de 36 luni, pentru 8 loturi, conform cerintelor prezentate in Caietul de Sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare pana in a 15 zi inainte de la termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicitata clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile.
Interne Kennung: 17191/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PRODUS ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECTIA IGIENICA A MAINILOR PRIN SPALARE ( solutie gata de utilizat )
Beschreibung: PRODUS ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECTIA IGIENICA A MAINILOR PRIN SPALARE ( solutie gata de utilizat ) ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 8316 L, CANTITATEA MINIMA 2772 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 2772 L, CANTITATEA MINIMA 211 L
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PRODUS ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECȚIA IGIENICĂ A MÂINILOR PRIN FRECARE – SOLUȚIE HIDROALCOOLICĂ (minim 70%)
Beschreibung: PRODUS ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECȚIA IGIENICĂ A MÂINILOR PRIN FRECARE – SOLUȚIE HIDROALCOOLICĂ (minim 70%); ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 9408 L, CANTITATEA MINIMA 3136 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 3136 L, CANTITATEA MINIMA 219 L
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PRODUS DETERGENT - DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFEȚE ȘI PAVIMENTE - SOLUȚIE CONCENTRATĂ
Beschreibung: PRODUS DETERGENT - DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFEȚE ȘI PAVIMENTE - SOLUȚIE CONCENTRATĂACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 15771 L, CANTITATEA MINIMA 5257 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 5257 L, CANTITATEA MINIMA 378 L
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: DEZINFECTANT RAPID TIP SPRAY PENTRU SUPRAFEȚE ȘI DIPOZITIVE MEDICALE, GATA DE UTILIZARE
Beschreibung: DEZINFECTANT RAPID TIP SPRAY PENTRU SUPRAFEȚE ȘI DIPOZITIVE MEDICALE, GATA DE UTILIZARE ; ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 9534 L, CANTITATEA MINIMA 3178 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 3178 L, CANTITATEA MINIMA 227 L
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: PRODUS DEZINFECTANT CLORIGEN TP II - TP IV - TP V
Beschreibung: PRODUS DEZINFECTANT CLORIGEN TP II - TP IV - TP V; ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 1314600 TABLETE, CANTITATEA MINIMA 438200 TABLETE; CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 438200 TABLETE, CANTITATEA MINIMA 31300 TABLETE
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: PRODUS ANTISEPTIC PENTRU TEGUMENTE INTACTE PE BAZĂ DE ETANOL minimum 70% (ALCOOL SANITAR TP I, TP II)
Beschreibung: PRODUS ANTISEPTIC PENTRU TEGUMENTE INTACTE PE BAZĂ DE ETANOL minimum 70% (ALCOOL SANITAR TP I, TP II) ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 8946 L, CANTITATEA MINIMA 2982 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 2982 L, CANTITATEA MINIMA 213 L
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: SERVEȚELE DEZINFECTANTE DE NIVEL ÎNALT PENTRU SUPRAFEȚE ȘI DISPOZITIVE MEDICALE (estimat 200 buc/cutie)
Beschreibung: SERVEȚELE DEZINFECTANTE DE NIVEL ÎNALT PENTRU SUPRAFEȚE ȘI DISPOZITIVE MEDICALE ; ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 3339 CUTII, CANTITATEA MINIMA 1113 CUTII ; CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 1113 CUTII, CANTITATEA MINIMA 81 CUTII
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: PRODUS DEZINFECTANT PENTRU TEXTILE ALBE ȘI COLORATE
Beschreibung: PRODUS DEZINFECTANT PENTRU TEXTILE ALBE SI COLORATE ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 5460 L, CANTITATEA MINIMA 1820 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 1820 L, CANTITATEA MINIMA 130 L
Interne Kennung: 8