2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skenery histologických skel [2025]
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybavení skenery potřebnými ke kompletní digitalizaci bioptického provozu Oddělení onkologické patologie zadavatele, dle specifikace a za podmínek vymezených v příloze č. 2 zadávací dokumentace (vzory smluv) a dále poskytnutí souvisejících dodávek a služeb v rozsahu a za podmínek uvedených v téže příloze zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MOU 532 212
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001