2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi dostępu do Platformy zarządzania wiedzą o użytkownikach i rekomendacjami treści (AI Media Experience Activation Platform) wraz z usługami integracji i wsparcia na okres 12 miesięcy z opcją wydłużenia do 36 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi dostępu do Platformy zarządzania wiedzą o użytkownikach i rekomendacjami treści (AI Media Experience Activation Platform) wraz z usługami integracji i wsparcia na okres 12 miesięcy z opcją wydłużenia do 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ 2. Załącznik Nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ, któremu Zamawiający nadał klauzulę poufności, bowiem zawarte w nim informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Zamawiającego. 3. Przekazanie Wykonawcy Załącznika nr 2 do SWZ będzie możliwe po złożeniu Zamawiającemu Wniosku o udostępnienie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa wraz ze zobowiązaniem Wykonawcy o zachowaniu poufności, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ – zwanego dalej „Wnioskiem” – podpisanego przez osobę należycie umocowaną do reprezentowania Wykonawcy, co Wykonawca zobowiązany jest wykazać przy składaniu Wniosku w sposób wskazany w pkt 4. Wniosek musi być sporządzony i przekazany w postaci elektronicznej oraz opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Zamawiający nie dopuszcza złożenia tego dokumentu w jakiejkolwiek innej formie, np. pisemnej. 4. Wraz z Wnioskiem, Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu dokument potwierdzający uprawnienie do reprezentowania Wykonawcy. Jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru albo ewidencji, dokumentem właściwym jest odpis albo informacja z Krajowego Rejestru Sądowego albo z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej albo z innego właściwego rejestru albo dokument na podstawie którego dokonuje się wpisu do właściwego rejestru albo ewidencji, np. uchwała właściwego organu Wykonawcy. W przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik, wraz z pełnomocnictwem określającym jego zakres, przekazuje się dokument, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym. Postanowienia pkt 9.4-9.5 SWZ stosuje się odpowiednio. 5. Załącznik nr 2 do SWZ, po spełnieniu wymagań opisanych w pkt 3-4, zostanie przekazany Wykonawcy w formie zaszyfrowanego pliku, za pośrednictwem Platformy. Hasło do zaszyfrowanego pliku zostanie przesłane Wykonawcy na wskazany przez Wykonawcę we Wniosku nr telefonu komórkowego. 6. W przypadku złożenia wniosku o wyjaśnienie treści Załącznika nr 2 do SWZ, Wykonawca zobowiązany jest do przekazania tego wniosku za pośrednictwem Platformy, w formie zaszyfrowanego pliku. Hasło do zaszyfrowanego pliku Wykonawca zobowiązany jest przesłać Zamawiającemu na numer telefonu komórkowego wskazany w SWZ, wg następującej kolejności: skrócona nazwa Wykonawcy, hasło do zaszyfrowanego pliku. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za brak dopełnienia przez Wykonawcę powyższych wymogów formalnych i niemożliwość odszyfrowania pliku w celu zapoznania się z treścią wniosku o wyjaśnienie treści Załącznika nr 2 do SWZ. 7. W przypadku, w którym w postępowaniu Zamawiający będzie przekazywał informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa lub informacje ściśle związane z informacjami stanowiącymi tajemnicę przedsiębiorstwa, odnoszącymi się do treści Załącznika nr 2 do SWZ, w celu zachowania ich poufności, nie zostaną one zamieszczone na Platformie i będą przekazywane jedynie tym Wykonawcom, którym Zamawiający przekazał Załącznik nr 2 do SWZ. 8. Zgodnie z art. 18 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że za poufne uważa się wszystkie informacje, które Zamawiający objął lub obejmie klauzulą poufności oraz informacje ściśle z nimi związane (np. wyjaśnienia treści SWZ dotyczące informacji poufnych). 9. Klauzulą poufności objęty jest Załącznik nr 2 do SWZ. Sposób przekazania Załącznika nr 2 do SWZ oraz informacji poufnych lub informacji ściśle związanych z informacjami poufnymi odnoszącymi się do treści Załącznika nr 2 do SWZ, został określony w pkt. 3-7. 10. W przypadku, w którym w postępowaniu Zamawiający będzie przekazywał informacje poufne lub informacje ściśle związane z informacjami poufnymi inne niż wskazane w pkt. 9, w celu zachowania ich poufności, zostaną przekazane Wykonawcy w jeden z następujących wybranych przez Zamawiającego sposobów: 10.1 osobiście w siedzibie Zamawiającego po uprzednim wyznaczeniu przez Zamawiającego konkretnego miejsca, daty i godziny odbioru, 10.2 przez posłańca na adres wskazany przez Wykonawcę, 10.3 za pośrednictwem Platformy. 11. Przekazanie informacji poufnych, o których mowa w pkt. 10 Zamawiający może uzależnić od dopełnienia przez Wykonawcę stosownych formalności (np. podpisanie przez należycie umocowanego przedstawiciela Wykonawcy Wniosku o udostępnienie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa wraz ze zobowiązaniem Wykonawcy o zachowaniu poufności lub Umowy o zachowaniu poufności). W przypadku przekazywania tych informacji w sposób określony w pkt 10.3, postanowienia pkt 5-7 stosuje się odpowiednio.
Interne Kennung: ZP/TITT/50/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji, o którym mowa w § 1 ust. 3-12 Wzoru umowy, Zamawiający zastrzega sobie możliwość wydłużenia okresu świadczenia usługi o dwa, następujące po sobie kolejno, dwunastomiesięczne okresy. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, usługa będzie świadczona maksymalnie przez okres 36 miesięcy.