2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa lodowiska krytego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Sikorskiego w Tychach w formule zaprojektuj i wybuduj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na wybudowaniu całorocznego krytego lodowiska wraz z funkcjami uzupełniającymi, tj. zapleczem szatniowym, pomieszczeniem administracyjnym obiektu, niewielką salą gimnastyczną oraz zapleczem technicznym, a także zagospodarowaniu terenu i wykonaniu dróg i miejsc parkingowych, wraz z niezbędnymi przyłączami oraz przekładkami. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) opracowanym dla potrzeb niniejszego zamówienia w załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: EU/AN/lodowisko/5/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212211 Bau von Eislaufbahnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001