602901-2026 - Wettbewerb
Lettland – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Kaujas medicīnas (TCCC) mācību simulācijas aprīkojuma un palīglīdzekļu piegāde (2 gadi) un materiāltehnisko līdzekļu iegāde kvalifikācijas paaugstināšanas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kaujas medicīnas (TCCC) mācību simulācijas aprīkojuma un palīglīdzekļu piegāde (2 gadi) un materiāltehnisko līdzekļu iegāde kvalifikācijas paaugstināšanas
Beschreibung: Kaujas medicīnas (TCCC) mācību simulācijas aprīkojuma un palīglīdzekļu piegāde (2 gadi) un materiāltehnisko līdzekļu iegāde kvalifikācijas paaugstināšanas
Interne Kennung: VRS 2026/26-01-GP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Medicīnas preces
Los: LOT-0002
Titel: Telts ar grīdu
Los: LOT-0003
Titel: Dīzeļsildītājs