2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026-0749 Betaalterminals parkeerautomaten zone A en B
Beschreibung: De opdracht betreft de vervanging van de huidige CCV OPP-C60-betaalterminals in de CWT-2120 parkeerautomaten van de gemeente Leiden door nieuwe CCV IM30-betaalterminals. Vervanging is noodzakelijk omdat de bestaande terminals op 30 april het einde van hun technische en gecertificeerde levensduur bereiken. Na deze datum kunnen de terminals geen betaaltransacties meer verwerken en voldoen zij niet langer aan de geldende beveiligingsstandaarden. De werkzaamheden omvatten levering, installatie, configuratie, testen, ingebruikname en onderhoud van de nieuwe terminals. De nieuwe betaalterminals moeten volledig compatibel zijn met de bestaande parkeerautomaten, software en betaalinfrastructuur van de gemeente. DE TERMIJN VOOR HET INDIENEN VAN BEZWAAR IS VERLENGD TOT EN MET 29 SEPTEMBER 2026, 10:00 UUR. In totaal worden 182 betaalterminals vervangen, met een eventuele tweede batch van 23 betaalterminals.
Interne Kennung: 2026-0749
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie Betaalterminals parkeerautomaten zone A en B
Beschreibung: De opdracht betreft de vervanging van de huidige CCV OPP-C60-betaalterminals in de CWT-2120 parkeerautomaten van de gemeente Leiden door nieuwe CCV IM30-betaalterminals. Vervanging is noodzakelijk omdat de bestaande terminals op 30 april het einde van hun technische en gecertificeerde levensduur bereiken. Na deze datum kunnen de terminals geen betaaltransacties meer verwerken en voldoen zij niet langer aan de geldende beveiligingsstandaarden. De werkzaamheden omvatten levering, installatie, configuratie, testen, ingebruikname en onderhoud van de nieuwe terminals. De nieuwe betaalterminals moeten volledig compatibel zijn met de bestaande parkeerautomaten, software en betaalinfrastructuur van de gemeente. In totaal worden 182 betaalterminals vervangen, met een eventuele tweede batch van 23 betaalterminals.
Interne Kennung: 1