2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infuzní a transfuzní sety – doplňkový materiál
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek zdravotnického spotřebního materiálu, a to infuzních a transfuzních setů - doplňkového materiálu do míst plnění, po dobu 2 let. Podrobné informace jsou uvedené v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194220 Ausstattung für Bluttransfusion
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Kohout trojcestný s bezjehlovým vstupem/konektorem
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky jsou dodávky kohoutu trojcestného s bezjehlovým vstupem/konektorem do míst plnění po dobu 2 let.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Hadičky spojovací
Beschreibung: Předmětem plnění části 4 veřejné zakázky jsou dodávky hadiček spojovacích do míst plnění po dobu 2 let.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0010
Titel: Hadička spojovací s bezjehlovým vstupem/konektorem
Beschreibung: Předmětem plnění části 10 veřejné zakázky jsou dodávky hadičky spojovací s bezjehlovým vstupem/konektorem do míst plnění po dobu 2 let.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0001
Titel: Rampy s trojcestnými kohouty
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky jsou dodávky ramp s trojcestnými kohouty do míst plnění po dobu 2 let.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0008
Titel: Bezpečnostní Combi zátka
Beschreibung: Předmětem plnění části 8 veřejné zakázky jsou dodávky bezpečností Combi zátky do míst plnění po dobu 2 let.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0002
Titel: Kohout trojcestný tlakový
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky jsou dodávky kohoutu trojcestného tlakového do míst plnění po dobu 2 let.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0005
Titel: Hadičky spojovací do lineárních dávkovačů
Beschreibung: Předmětem plnění části 5 veřejné zakázky jsou dodávky hadiček spojovacích do lineárních dávkovačů do míst plnění po dobu 2 let.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0009
Titel: Aspirační trn
Beschreibung: Předmětem plnění části 9 veřejné zakázky jsou dodávky aspiračního trnu do míst plnění po dobu 2 let.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0006
Titel: Bezjehlový vstup/konektor s negativním tlakem/vytěsněním
Beschreibung: Předmětem plnění části 6 veřejné zakázky jsou dodávky bezjehlového vstupu/konektoru s negativním tlakem/vytěsněním do míst plnění po dobu 2 let.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Bezjehlový vstup/konektor s pozitivním tlakem/vytěsněním
Beschreibung: Předmětem plnění části 7 veřejné zakázky jsou dodávky bezjehlového vstupu/konektoru s pozitivním tlakem/vytěsněním do míst plnění po dobu 2 let.
Interne Kennung: 7