2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8, p.o. - vybudování celoroční venkovní učebny
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a montáž celoroční venkovní učebny, jejíž nedílnou součástí je i vybudování sociálního zařízení vč. realizace přípojek vodovodu, kanalizace, el. vedení NN a ve vybudování základové desky pod předmětnou učebnu a vybudování okolních zpevněných ploch, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Položkový rozpočet“ a v projektové dokumentaci, které tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace „Příloha č. 5 Projektová dokumentace“.
Interne Kennung: ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8, p.o. - vybudování celoroční venkovní učebny
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44230000 Material für Bauzimmermannsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214800 Gebäude für Ausbildungseinrichtungen, 45422100 Holzarbeiten, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001