2. Verfahren
Verfahren
Titel: Javno naročilo blaga po odprtem postopku za dobavo pisarniške galanterije in pribora
Beschreibung: dobava pisarniške galanterije in pribora za potrebe Ministrstva za notranje zadeve in javno upravo, Inšpektorata Republike Slovenije za notranje zadeve, Policije ter policijskih uprav na območju celotne Slovenije
Interne Kennung: JN-77863
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 551057