2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi Wydruku Centralnego wraz z dzierżawą i kompleksową obsługą serwisową urządzeń wielofunkcyjnych oraz oprogramowania w Jednostkach Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ - Załączniki nr 1, 1a, 1b, 1c, 1d. Przedmiotem zamówienia na świadczenie usługi Wydruku Centralnego wraz z dzierżawą i kompleksową obsługą serwisową urządzeń wielofunkcyjnych oraz oprogramowania w Jednostkach Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, jest usługa Wydruku Centralnego, tj.: drukowanie, kopiowanie, skanowanie dokumentów. Zakres prac Wykonawcy obejmuje: a) realizację dostawy urządzeń wielofunkcyjnych oraz serwerów zgodnie Opisem przedmiotu zamówienia , tj. zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ oraz Tabelą stanowiącą Załącznik nr 1 a) do SWZ wraz z instalacją urządzeń do poszczególnych lokalizacji Zamawiającego: instalacja, konfiguracja aplikacji, b) skuteczne uruchomienie i konfiguracja urządzeń w poszczególnych lokalizacjach Jednostek Zamawiającego, c) przeszkolenie osób w zakresie obsługi każdego urządzenia w miejscu jego eksploatacji, d) przeszkolenie administratorów systemu w zakresie obsługi oprogramowania monitorującego w pełnym zakresie funkcjonalności. Wraz z urządzeniami wielofunkcyjnymi, w cenie świadczonej usługi, Wykonawca dostarczy Zamawiającemu oprogramowanie niezbędne do świadczenia usługi Wydruku Centralnego, stanowiące przedmiot zamówienia w niniejszym postępowaniu. W ramach świadczenia usługi Wydruku Centralnego wraz z dzierżawą i kompleksową obsługą serwisową urządzeń wielofunkcyjnych oraz oprogramowania w Jednostkach Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, Wykonawca świadczy usługę serwisowania urządzeń wielofunkcyjnych oraz oprogramowania, w terminie trwania Umowy. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy 304 szt. urządzeń wielofunkcyjnych, spełniających następujące kryteria minimum: urządzenia wielofunkcyjne: typ 1, typ 2, typ 3, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2023 r., na których łączna liczba wykonanych wydruków i kopii, dla każdego urządzenia wielofunkcyjnego, na dzień rozpoczęcia świadczenia usługi na rzecz Zamawiającego, nie przekracza 400.000 stron (słownie: czterysta tysięcy stron) o parametrze żywotności urządzenia 1,5 mln (słownie: jeden milion pięćset tysięcy) oraz urządzenia wielofunkcyjne: typ 4, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2023 r., na których łączna liczba wykonanych wydruków i kopii, dla każdego urządzenia wielofunkcyjnego, na dzień rozpoczęcia świadczenia usługi na rzecz Zamawiającego, nie przekracza 200.000 stron (słownie: dwieście tysięcy stron) o parametrze żywotności urządzenia 400.000 stron (słownie: czterysta tysięcy stron), zainstalowanych we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach, na czas świadczenia usługi.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi Wydruku Centralnego wraz z dzierżawą i kompleksową obsługą serwisową urządzeń wielofunkcyjnych oraz oprogramowania w Jednostkach Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.
Beschreibung: Zamówienie nie zostało podzielone na części, opis przedmiotu zamówienia przedstawiono dla Postępowania.
602955-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79800000 Printing and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001