2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer 't Koetshuis
Beschreibung: Zie Beschrijvend Document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt uitgevoerd volgens de Europese openbare procedure. De volledige procedure, planning, voorwaarden voor deelname en beoordelings- en gunningssystematiek zijn beschreven in het Beschrijvend Document en de bijbehorende aanbestedingsstukken.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sociaal Beheer
Beschreibung: Perceel 1 betreft het Sociaal Beheer van opvanglocatie ’t Koetshuis in Bavel. De dienstverlening is gericht op het ondersteunen van bewoners bij een veilig, leefbaar en stabiel verblijf en het bevorderen van zelfredzaamheid en participatie. De werkzaamheden omvatten onder meer dagelijkse aanwezigheid en aanspreekbaarheid op de locatie, bewonersbegeleiding, signalering van ondersteuningsbehoeften en risico’s, bevordering van leefbaarheid, ondersteuning bij participatie en zelfredzaamheid, samenwerking met relevante ketenpartners en rapportage aan gemeente Breda.
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Daarnaast is in de aanbestedingsstukken een bijzondere herzieningsclausule opgenomen op grond waarvan de Overeenkomst, indien voortzetting van de opvang noodzakelijk is, onder de daarin opgenomen voorwaarden met maximaal twaalf (12) maanden kan worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Facilitair Beheer
Beschreibung: Perceel 2 betreft het Facilitair Beheer van opvanglocatie ’t Koetshuis in Bavel. De dienstverlening is gericht op een veilige, schone, functionele en goed beheerde woon- en verblijfsomgeving. De werkzaamheden omvatten onder meer huismeesterschap, facilitair aanspreekpunt op locatie, kamer- en sleutelbeheer, huuradministratie, signalering en coördinatie van dagelijks en klein onderhoud, afhandeling van facilitaire meldingen en storingen en schoonmaakdienstverlening. Voor het huismeesterschap geldt een minimale inzet van 0,5 fte. De schoonmaakdienstverlening heeft bij aanvang betrekking op een indicatieve schoonmaakoppervlakte van circa 765 m².
Haupteinstufung (cpv): 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: Zie Beschrijvend Document
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79993000 Gebouwen- en faciliteitenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 85310000 Maatschappelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Opties:
Perceel: LOT-0002
Belangrijkste classificatie (cpv): 79993000 Gebouwen- en faciliteitenbeheer