2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cameratoezicht gemeente Gouda
Beschreibung: De aanleiding voor de aanbesteding is het expireren van de huidige overeenkomsten inzake het Videomanagementsysteem. De Gemeente Gouda wil een nieuw contract aangaan met één partij voor het leveren, onderhouden en ter beschikking stellen van een Cameratoezicht oplossing (software en hardware), Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1715479
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212730 Entwicklung von Sicherheitssoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: looptijd