See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDICAMENTE - PRODUSE FARMACEUTICE
Beschreibung: MEDICAMENTE - PRODUSE FARMACEUTICE - Achizitionarea acestor medicamente sunt necesare pentru desfasurarea in conditii optime a actului medical avand in vedere utilitatea acestora si incadrarea in normele legislative in vigoare in domeniul sanitar. AC raspunde in termen de 10 zile fata de termenul limita de depunere a ofertelor /solicitarilor de clarificare/sau informatiilor suplimentare ; Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 15
Interne Kennung: 4534/27.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PANTOPRAZOLUM 20 mg
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=150cp; cant. max.=3600cp; Contr. subsecv. cant. min=150cp; cant. max=1800cp
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: FAMOTIDINA 40mg
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: SARURI BILIARE
Beschreibung: dj Ac-cadru cant.min=100dj; cant. max.=2400dj; Contr. subsecv. cant. min=100dj; cant. max=1200dj
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LACTULOSUM SIROP 650mg/mlx100ml
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=5fl; cant. max.=120fl; Contr. subsecv. cant. min=5fl; cant. max=60fl
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: BUTYLSCOPOLAMMONII BROMIDUM 10 MG
Beschreibung: sup Ac-cadru cant.min=60sup; cant. max.=1440supl; Contr. subsecv. cant. min=60sup; cant. max=720sup
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: BUTYLSCOPOLAMMONII BROMIDUM 20mg/ml x1ml
Beschreibung: fi Ac-cadru cant.min=100fi; cant. max.=2400fi; Contr. subsecv. cant. min=100fi; cant. max=1200fi
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: CARBO MEDICINALIS
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=100cp; cant. max.=2400cp; Contr. subsecv. cant. min=100cp; cant. max=1200cp
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: PREPARATE CU ENZIME -TRIFERMENT cp filmate
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: PREPARATE CU ENZIME MEZYMFORTE cp filmate10000
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: FOSFOLIPIDE (ESENTIALE FORTE)- sau echivalent
Beschreibung: cps Ac-cadru cant.min=100cps; cant. max.=2400cps; Contr. subsecv. cant. min=100cps; cant. max=1200cps
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: COMBINATII - EUBIOTIC BABY sau echivalent
Beschreibung: plic Ac-cadru cant.min=60plic; cant. max.=1440plic; Contr. subsecv. cant. min=60plic; cant. max=720plic
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: COMBINATII - LINEX BABY sau echivalent
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: GLYCEROLUM sup adulti
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: BISACODYLUM 5MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=60cp; cant. max.=1440cp; Contr. subsecv. cant. min=60cp; cant. max=720cp
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: DIOSMECTITA PLIC 3gr
Beschreibung: plic Ac-cadru cant.min=100plic; cant. max.=2400plic; Contr. subsecv. cant. min=100plic; cant. max=1200plic
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: LOPERAMIDUM 2mg
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: RACECADOTRILUM 30MG
Beschreibung: cps Ac-cadru cant.min=48cps; cant. max.=1152cps; Contr. subsecv. cant. min=48cps; cant. max=576cps
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: SACCHAROMYCES BOULARDII 250MG
Beschreibung: plic Ac-cadru cant.min=20plic; cant. max.=480plic; Contr. subsecv. cant. min=20plic; cant. max=240plic
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: INSULINA RAPIDA 100UI/MLX10ML
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=3fl; cant. max.=72fl; Contr. subsecv. cant. min=3fl; cant. max=36fl
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG/5ML
Beschreibung: fi Ac-cadru cant.min=250fi; cant. max.=6000fi; Contr. subsecv. cant. min=250fi; cant. max=3000fi
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: MULTIVITAMINE (MULTISIS V)
Beschreibung: dj Ac-cadru cant.min=50dj; cant. max.=1200dj; Contr. subsecv. cant. min=50dj; cant. max=600dj
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: RETINOLUM 30000 UI/ml - 10ml
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=10fl; cant. max.240fl; Contr. subsecv. cant. min=10fl; cant. max=120fl
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: CALCII LACTAS 500 MG
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: CALCIU IN COMBINATII - CALCIU + VITAMINA D3
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=200cp; cant. max.=4800cp; Contr. subsecv. cant. min=200cp; cant. max=2400cp
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: SULODEXIDUM 250 ULS
Beschreibung: cps Ac-cadru cant.min=180cps; cant. max.=4320cps; Contr. subsecv. cant. min=180cps; cant. max=2160cps
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: ACENOCUMAROLUM 2mg
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=30cp; cant. max.=720cp; Contr. subsecv. cant. min=30cp; cant. max=360cp
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: ACIDUM TRANEXANICUM 100mg/ml x 10ml
Beschreibung: fi Ac-cadru cant.min=10fi; cant. max.=240fi; Contr. subsecv. cant. min=10fi; cant. max=120fi
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: BURETE GELATINA 100MG resorbabil steril
Beschreibung: bc Ac-cadru cant.min=20bc; cant. max.=480bc; Contr. subsecv. cant. min=20bc; cant. max=240bc
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: ACIDUM FOLICUM 5 MG
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: PREPARATE CU FIER CPR.MASTICABILE
Beschreibung: cpr Ac-cadru cant.min=180cpr; cant. max.=4320cpr; Contr. subsecv. cant. min=180cpr; cant. max=2160cpr
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: COMPLEX DE HIDROXID DE FIER III 10mg/ml - 150ml
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: GELATINUM 4g/100ml x500ml sol.perf
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=10fl; cant. max.=240fl; Contr. subsecv. cant. min=10fl; cant. max=120fl
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: NORADRENALINA 2mg/ml x8ml
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=20fl; cant. max.=480fl; Contr. subsecv. cant. min=20fl; cant. max=240fl
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: PENTAERITHRITYLI TETRANITRAS 20 MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=120cp; cant. max.=2880cp; Contr. subsecv. cant. min=120cp; cant. max=1440cp
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: PENTOXIFYLLINUM RETARD 400 MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=80cp; cant. max.=1920cp; Contr. subsecv. cant. min=80cp; cant. max=960cp
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: ATORVASTATINUM 20MG
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: DOBUTAMINUM 250MG/50ML
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: NITROGLYCERINUM SOL INJ 1MG/1MLx10ml
Beschreibung: fi Ac-cadru cant.min=20fi; cant. max.=480fi; Contr. subsecv. cant. min=20fi; cant. max=240fi
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: NITROGLYCERINUM 0,5mg
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=40cp; cant. max.=960cp; Contr. subsecv. cant. min=40cp; cant. max.480cp
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: FUROSEMIDUM 40 MG
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: SPIRONOLACTONUM 50 MG
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: FELODIPINUM 5mg
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: ENALAPRILUM 10 MG
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: ENALAPRILUM 5 MG
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: ADENOSINUM 5mg/ml x2ml
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: PERINDOPRILUM 10MG
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: KETOCONAZOLUM 2% *15GR
Beschreibung: tub Ac-cadru cant.min=10tub; cant. max.=240tub; Contr. subsecv. cant. min=10tub; cant. max=120tub
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: COMBINATII (NEOMICINA,POLIMIXINA, NISTATINA) CAPSULE VAGINALE
Beschreibung: cp vag Ac-cadru cant.min=24cp vag; cant. max.=576cp vag; Contr. subsecv. cant. min=24cp vag; cant. max=288cp vag
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: COMBINATII-CERVUGID
Beschreibung: cps vag Ac-cadru cant.min=24cps vag; cant. max.=576cps vag; Contr. subsecv. cant. min=24cps vag; cant. max=288cps vag
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: COMBINATII - HEMORZON 10MG/5MG/4MG UNGUENT
Beschreibung: tub Ac-cadru cant.min=5tub; cant. max.=120tub; Contr. subsecv. cant. min=5tub; cant. max=60tub
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: HYDROCORTISONUM1%X20GR ung
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: PREDNISOLON si ANTIBIOTIC ( NEOPREOL )
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: TRIAMCINOLON si ANTIBIOTIC (NIDOFLOR CREMA 15G )
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: DICLOFENACUM 25MG/MLX3ML
Beschreibung: fi Ac-cadru cant.min=50fi; cant. max.=1200fi; Contr. subsecv. cant. min=50fi; cant. max=600fi
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: IBUPROFENUM 400 MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=300cp; cant. max.=7200cp; Contr. subsecv. cant. min=300cp; cant. max=3600cp
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: IBUPROFEN 20mg/ml-5ml x100ml susp.orala
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=15fl; cant. max.=360fl; Contr. subsecv. cant. min=15fl; cant. max=180fl
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: INDOMETACINUM 50 MG SUPOZITOARE
Beschreibung: sup Ac-cadru cant.min=100sup; cant. max.=2400supl; Contr. subsecv. cant. min=100sup; cant. max=1200sup
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: DICLOFENACUM 1% X50GR GEL
Beschreibung: tub Ac-cadru cant.min=40tub; cant. max.=960tub; Contr. subsecv. cant. min=40tub; cant. max=480tub
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: PIROXICAMUM 20MG
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: TOLPERISONUM 150 MG
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: CLORZOXAZONUM 250mg
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: COMBINATII ANTISPASTICE URINARE - URINEX sau echivalent
Beschreibung: cps Ac-cadru cant.min=360cps; cant. max.=8640cps; Contr. subsecv. cant. min=360cps; cant. max=4320cps
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: METHYLERGOMETRINUM 0,2mg/mlx1ml
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: FENTICONAZOLUM 2% CREMA VAGINALA * 78 G
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: FENTICONAZOLUM 600MG
Beschreibung: cps vag Ac-cadru cant.min=5cps vag; cant. max.=120cps vag; Contr. subsecv. cant. min=5cps vag; cant. max=60cp vag
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: BETAMETHASONUM 7 MG /1ML
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: HYDROCORTISONUM 100mg
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=150fl; cant. max.=3600fl; Contr. subsecv. cant. min=150fl; cant. max=1800fl
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: METHYLPREDNISOLONUM 125mg
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: AMOXICILINUM 500 MG
Beschreibung: cps Ac-cadru cant.min=150cps; cant. max.=3600cps; Contr. subsecv. cant. min=150cps; cant. max=1800cps
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: AMOXICILINUM 250 MG/ 5 ML- 60 ML
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: AMOXICILLINUM+ACIDUM CLAVULANICUM 1 G
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=70cp; cant. max.=1680cp; Contr. subsecv. cant. min=70cp; cant. max=840cp
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: AMOXICILINA / ACID CLAVULANIC 1000mg/200mg
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=50fl; cant. max.=1200fl; Contr. subsecv. cant. min=50fl; cant. max=600fl
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: AMOXICILINA / ACID CLAVULANIC 457mg/5mlx70ml
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=8fl; cant. max.=192fl; Contr. subsecv. cant. min=8fl; cant. max=96fl
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: AMPICILLINUM 500 MG
Beschreibung: cps Ac-cadru cant.min=200cps; cant. max.=4800cps; Contr. subsecv. cant. min=200cps; cant. max=2400cps
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: AMPICILLINUM 1 G INJ
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: AMPICILINUM 500 MG INJ
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=100fl; cant. max.=2400fl; Contr. subsecv. cant. min=100fl; cant. max=1200fl
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: PIPERACILLINUM+TAZOBACTAMUM 4g /0,5g
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: CEFTAZIDIMUM 1 G
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: CEFUROXIMUM 125 mg/5ml x50ml
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: CEFUROXINUM 500 MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=50cp; cant. max.=1200cp; Contr. subsecv. cant. min=50cp; cant. max=600cp
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: CIPROFLOXACINUM 500 MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=40cp; cant. max.=960cp; Contr. subsecv. cant. min=40cp; cant. max=480cp
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: NORFLOXACINUM 400 MG
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: LEVOFLOXACINUM 5mg /ml x100ml
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: LEVOFLOXACINUM 500 mg
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: DOXICICLINUM 100 MG
Beschreibung: cps Ac-cadru cant.min=30cps; cant. max.=720cps; Contr. subsecv. cant. min=30cps; cant. max=360cps
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: GENTAMICINUM 40 MG / ML - 2 ML
Beschreibung: fi Ac-cadru cant.min=150fi; cant. max.=3600fi; Contr. subsecv. cant. min=150fi; cant. max=1800fi
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: CEFAZOLINA 1gr
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: CLINDAMYCINUM 600mg
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: METRONIDAZOLUM 250 MG
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: OXACILLINUM 500 MG
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: SULFAMETHOXAZOLUM + TRIMETHOPRIMUM 200 MG/40 MG/5 ML
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: SULFAMETHOXAZOLUM + TRIMETHOPRIMUM 400 MG/80 MG
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: ERYTHROMYCINUM 200 MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=80cp; cant. max.=1920p; Contr. subsecv. cant. min=80cp; cant. max=960cp
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: CLARITHROMYCINUM 125/5ML SIROP x100ml
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: TETRACICLINA 250MG
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: CLARITHROMYCINUM 500MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=35cp; cant. max.=840p; Contr. subsecv. cant. min=35cp; cant. max=420cp
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: FLUCONAZOLUM 150 MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=28cp; cant. max.=672p; Contr. subsecv. cant. min=28cp; cant. max=336cp
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: NYSTATINUM 500000UI
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: ACICLOVIR 50MG/GR X15GR
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=3fl; cant. max.72fl; Contr. subsecv. cant. min=3fl; cant. max=36fl
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: ACICLOVIRUM 200MG
Beschreibung: cps Ac-cadru cant.min=40cps; cant. max.=960cps; Contr. subsecv. cant. min=40cps; cant. max=480cps
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: ETOMIDATUM 2mg/ml x10ml
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: ATRACURIUM10mg/ml x5ml sol inj/perf
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: ROCURONII BROMIDUM 10mg/mlx5ml sol inj
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: PARACETAMOLUM 120 MG / 5 ML SIROP
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: PARACETAMOLUM SUP 250 MG
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: PARACETAMOL 500mg
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: PARACETAMOLUM SUP. 125MG
Beschreibung: sup Ac-cadru cant.min=60sup; cant. max.=1440sup; Contr. subsecv. cant. min=60sup; cant. max=720sup
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: PARACETAMOLUM+IBUPROFENUM 1000mg/300mg sol perfuzabila x100ml
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: NEFOPAMUM 20MG/2ML
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: ALGIFEN COMBINATII
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: BROMAZEPAMUM 1.5 mg
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: MIDAZOLAMUM 5mg/ml x10ml
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: PIRACETAMUM 400 MG
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: BETAHISTINA 24 MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=180cp; cant. max.=4320cp; Contr. subsecv. cant. min=180cp; cant. max=2160cp
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: ACIDUM TIOCTICUM 600MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=90cp; cant. max.=2160cp; Contr. subsecv. cant. min=90cp; cant. max=1080cp
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: KANAMYCINUM 1% UNG. OFTALMIC
Beschreibung: tub Ac-cadru cant.min=3tub; cant. max.=72tub; Contr. subsecv. cant. min=3tub; cant. max=36tub
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: TOBRAMYCINUM+DEXAMETAZONUM-3mg/1mg/mlx5ml
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: ACETYLCYSTEINUM 200 MG
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=120fl; cant. max.=2880fl; Contr. subsecv. cant. min=120fl; cant. max=1440fl
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: ACETYLCISTEINUM 300mg/3ml
Beschreibung: fi Ac-cadru cant.min=80fi; cant. max.=1920fi; Contr. subsecv. cant. min=80fi; cant. max=960fi
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: BROMHEXINUM 8MG
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: KETOTIFEN 1MG/5ML - SIROP 100 ML
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: KETOTIFEN 1 MG
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: FLUTICASONUM INHALER 50mcg/doza x120doze
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: FLUTICASONUM INHALER 125mcg/doza x 60 doze
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: FLUTICASONUM 0,5mg/2ml susp.inhal
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: SALBUTAMOLUM 5mg/ml sol inhal.x 10ml
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: SALBUTAMOLUM 100mcg/doza x200doze
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: HEXETIDINUM 2mg/ml x40ml spray bucofaringian
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: CODEINI PHOSPHAS 15 MG
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: C0MBINATII (ANALGEZICE + ANESTEZICE ) - PTR. URECHE
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=5cp; cant. max.=120cp; Contr. subsecv. cant. min=5cp; cant. max=60cp
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: XYLOMETAZOLINUM 1mg/ml x 10 ML SOL NAZALA
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: XYLOMETAZOLINUM 0.5mg/ml x10 ML SOL NAZALA
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: COMBINATII - ANTISEPTICE PENTRU GAT
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: OSELTAMIVIRUM 75MG
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: OSELTAMIVIRUM 30MG
Beschreibung: cp Ac-cadru cant.min=10cp; cant. max.=240cp; Contr. subsecv. cant. min=10cp; cant. max=120cp
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: SULFAT DE MAGNEZIU 2gr/10mlx5ml
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: SULFAT DE BARIU X95GR
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=48fl; cant. max.=1152fl; Contr. subsecv. cant. min=48fl; cant. max=576fl
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: SOLUTIE RINGER 500ML
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=400fl; cant. max.=9600fl; Contr. subsecv. cant. min=400fl; cant. max=4800fl
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: SOLUTIE RINGER 250ML
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=450fl; cant. max.=10800fl; Contr. subsecv. cant. min=450fl; cant. max=5400fl
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: KALII CHLORIDUM 74,56 MG
Beschreibung: fi Ac-cadru cant.min=40fi; cant. max.=960fi; Contr. subsecv. cant. min=40fi; cant. max=480fi
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: GLUCOSUM 5% * 500ML
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=300fl; cant. max.=7200fl; Contr. subsecv. cant. min=300fl; cant. max=3600fl
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: GLUCOSUM 5% * 250ML
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: NATRII HYDROGENCARBONAS 8,4X100 ML
Beschreibung: fl Ac-cadru cant.min=30fl; cant. max.=720fl; Contr. subsecv. cant. min=30fl; cant. max=360fl
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: AQUA DISTILATA 10ML
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: TASECTAN PEDIATRIC 250mg-
Beschreibung: plic Ac-cadru cant.min=50plic; cant. max.=1200plic; Contr. subsecv. cant. min=50plic; cant. max=600plic
Interne Kennung: 145