See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych oraz stacji opisowych i przeglądowych w ramach postępowania pn. „Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem”. Wykonawca przystępujący do przetargu winien przystąpić do całości zamówienia lub do danego pakietu zachowując numer ustalony przez Zamawiającego. Oferty cząstkowe do wybranych pozycji będą odrzucone. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (do pakietu). 2. Opis przedmiotu zamówienia, wielkość i zakres: Przedmiot zamówienia składa się z następujących pakietów: Pakiet nr 1: Sprzęt. Pakiet nr 2: Aparat ultrasonograf z wyposażeniem do Poradni Położniczo-Ginekologicznej. Pakiet nr 3: Aparat ultrasonograf z wyposażeniem do Poradni Urologicznej. Pakiet nr 4: Sprzęt. Pakiet nr 5: Stacje. Pakiet nr 6: Echokardiograf. Pakiet nr 7: Aparat do kolposkopii. Pakiet nr 8: Sprzęt. Pakiet nr 9: Aparat ultrasonograf z wyposażeniem do Poradni Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Sprzęt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych oraz stacji opisowych i przeglądowych w ramach postępowania pn. „Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 1: Sprzęt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Aparat ultrasonograf z wyposażeniem do Poradni Położniczo-Ginekologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych oraz stacji opisowych i przeglądowych w ramach postępowania pn. „Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 2: Aparat ultrasonograf z wyposażeniem do Poradni Położniczo-Ginekologicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Aparat ultrasonograf z wyposażeniem do Poradni Urologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych oraz stacji opisowych i przeglądowych w ramach postępowania pn. „Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 3: Aparat ultrasonograf z wyposażeniem do Poradni Urologicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4: Sprzęt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych oraz stacji opisowych i przeglądowych w ramach postępowania pn. „Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 4: Sprzęt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: Stacje
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych oraz stacji opisowych i przeglądowych w ramach postępowania pn. „Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 5: Stacje Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6: Echokardiograf.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych oraz stacji opisowych i przeglądowych w ramach postępowania pn. „Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 6: Echokardiograf. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7: Aparat do kolposkopii.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych oraz stacji opisowych i przeglądowych w ramach postępowania pn. „Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 7: Aparat do kolposkopii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8: Sprzęt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych oraz stacji opisowych i przeglądowych w ramach postępowania pn. „Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 8: Sprzęt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9: Aparat ultrasonograf z wyposażeniem do Poradni Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych oraz stacji opisowych i przeglądowych w ramach postępowania pn. „Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 9: Aparat ultrasonograf z wyposażeniem do Poradni Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.