See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorijas iekārtu iegāde Mikrobioloģijas un patoloģijas laboratorijai
Beschreibung: Laboratorijas iekārtu iegāde Mikrobioloģijas un patoloģijas laboratorijai
Interne Kennung: BIOR 2026/22/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434560 Chemische Analysegeräte, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Automātiskais AI koloniju skaitītājs un inhibīcijas zonu lasītājs
Los: LOT-0002
Titel: Reālā laika polimerāzes ķēdes reakcijas (PCR) iekārta
Los: LOT-0004
Titel: Specializēta vertikālā –86 °C saldētava (ULT tipa)