603049-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Projekt i wykonanie placu magazynowego osadu odwodnionego 3 500 m2 wraz z odwodnieniem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt i wykonanie placu magazynowego osadu odwodnionego 3 500 m2 wraz z odwodnieniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” inwestycji pn. „Projekt i wykonanie placu magazynowego osadu odwodnionego 3 500 m2 wraz z odwodnieniem” na terenie Oczyszczalni Ścieków w Białymstoku, ul. Produkcyjna 102, obejmującej w szczególności: a) opracowanie dokumentacji projektowej, b) uzyskanie wymaganych uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych (w tym pozwolenia na budowę), c) wykonanie robót budowlano-montażowych wraz z dostawami materiałów i urządzeń, d) przeprowadzenie prób, badań i rozruchów, e) wykonanie dokumentacji powykonawczej, f) przygotowanie i przekazanie obiektu do użytkowania oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
Vorherige Bekanntmachung300342-2026
Interne KennungRZ/RI/PO/29/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 45111300 Abbauarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233140 Straßenarbeiten, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45315300 Stromversorgungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungProjekt i wykonanie placu magazynowego osadu odwodnionego 3 500 m2 wraz z odwodnieniem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111300 Abbauarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233140 Straßenarbeiten, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45315300 Stromversorgungsanlagen