2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marketing & communicatie Verkeersveilig gedrag
Beschreibung: De provincie zoekt één opdrachtnemer die gedragsverandering als vertrekpunt neemt en communicatie inzet als middel om invulling te geven aan de Friese campagnekalender. Verkeersveiligheid is daarbij niet één gedragsdoel, maar een verzameling van verschillende concrete gedragingen, doelgroepen en contexten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000