603059-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Realizace technologie gastro pro novou kuchyni v přístavbě školy
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizace technologie gastro pro novou kuchyni v přístavbě školy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž gastro vybavení školní kuchyně a ostatních částí stravovacího provozu v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1