60307-2025 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY SĘKOWA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY SĘKOWA
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych w 2025 roku od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Sękowa w tym: 1) odpadów komunalnych zmieszanych (niesegregowanych), 2) odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny z podziałem na: a) papier i tekturę, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, b) szkło, odpady opakowaniowe ze szkła, c) tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, metale, odpady opakowaniowe z metali oraz opakowania wielomateriałowe, d) bioodpady stanowiące odpady komunalne. 3) odpadów zbieranych selektywnie wyszczególnionych poniżej: a) odpadów wielkogabarytowych, mebli, b) odpadów budowlanych i rozbiórkowych, c) zużytych opon, d) odpadów niebezpiecznych powstających w gospodarstwach domowych (chemikaliów, zużytych baterii i akumulatorów i innych), e) przeterminowanych leków, 1.2. Zagospodarowanie odpadów komunalnych należy wykonywać w sposób uwzględniający poniższe warunki: 1) przekazywanie odebranych zmieszanych odpadów komunalnych do instalacji komunalnych do przetwarzania odpadów komunalnych. 2) przekazywanie odpadów zbieranych w sposób selektywny do odzysku, a w razie braku możliwości odzysku do unieszkodliwiania zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.). 1.3. Wykonawca w ramach niniejszego przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do: 1) udostępnienia zamawiającemu do korzystania na czas trwania umowy odpowiednio opisanych pojemników (o pojemności co najmniej 1,1 m3) do gromadzenia: a) papieru i tektury (w kolorze niebieskim): 5 szt., b) szkła (w kolorze zielonym): 5 szt., c) tworzyw sztucznych, metali oraz opakowań wielomateriałowych (w kolorze żółtym): 5 szt., d) odpadów komunalnych zmieszanych – niesegregowanych (w kolorze innym, niż pojemniki określone pod lit. a-c): 10 szt., i ich ustawienia w miejscach uzgodnionych z zamawiającym. 2) dostarczenia zamawiającemu w okresie obowiązywania umowy worków o podwyższonej wytrzymałości, odpowiednio opisanych na odpady zbierane selektywnie: a) papier (w kolorze niebieskim), w ilości gwarantującej zapewnienie pełnego zapotrzebowania właścicieli nieruchomość w tym zakresie, b) szkło (w kolorze zielonym), c) tworzywa sztuczne, metale oraz opakowania wielomateriałowe (w kolorze żółtym). 1.4. Zakres zamówienia obejmuje także porządkowanie terenu w miejscu gromadzenia odpadów w przypadku jego zanieczyszczenia wynikającego z przepełnienia pojemnika jak również w przypadku zanieczyszczenia spowodowanego podczas odbioru. 1.5. Zakres zamówienia obejmuje również powiadomienie na piśmie Zamawiającego o niedopełnieniu przez właściciela nieruchomości obowiązku w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych. W przypadku niedopełnienia przez właściciela nieruchomości obowiązku selektywnego zbierania odpadów komunalnych Wykonawca przyjmuje je jako zmieszane odpady komunalne i powiadamia o tym na piśmie Zamawiającego. 1.6. Wykaz dróg na terenie gminy Sękowa wzdłuż których odbywać się będzie zbiórka odpadów komunalnych określa zał. nr 11 do SWZ. 1.7. Szacunkowa ilość odpadów przewidywanych do odbioru i zagospodarowania w ramach niniejszego zamówienia wynosi: 1) odpadów zmieszanych (niesegregowanych), odpadów wielkogabarytowych, mebli, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, zużytych opon, odpadów niebezpiecznych powstających w gospodarstwach domowych, przeterminowanych leków oraz bioodpadów: ok. 701 Mg. 2) odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny (papier i tektura, szkło, tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe): ok. 232 Mg. 1.8. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji usługi określają projektowane postanowienia umowy - wzór umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung674437-2024
Interne KennungIZ.271.11.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001