2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstranění či využití odpadů občanů a podnikatelů města Lipník nad Bečvou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služby zajištění bezpečného uložení směsného komunálního odpadu (katalog.č.200301) ve smyslu ustanovení § 11 odst. 2 písm. a) zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, pocházejícího z území Města Lipník nad Bečvou, odkud bude na skládku svážen, produkovaný jak občany, tak podnikateli města. Směsný komunální odpad bude odebrán od zadavatele jako svozové společnosti a uložen na skládku ve vlastnictví či správě účastníka, a to za splnění veškerých legislativních norem platných a účinných pro poskytnutí daného druhu služby. Služba bude poskytována po dobu ode dne účinnosti smlouvy, která nastane nejdříve dne 01.01.2027 do 31.12.2028 (předpokládaná doba poskytování služeb je tedy 2 roky). Předpokládané množství směsného komunálního odpadu k uložení během 1 roku plnění veřejné zakázky bude 2 335 tun („předmět plnění“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 001-ODPA/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pro služby poskytované v roce 2028 (1.1.2028-31.12.2028) se sjednává inflační doložka – jednotkové ceny za poskytované plnění budou zvýšeny o meziroční míru inflace vyhlášenou Českým statistickým úřadem k 31.10.2027 za posledních 12 měsíců vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen, a to na základě uzavřeného dodatku ke smlouvě. Dodatek musí být uzavřen do 15.12.2027.