2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chauffeursdiensten
Beschreibung: Omschrijving van de Opdracht De Opdrachtgever wil een raamovereenkomst afsluiten met één (1) opdrachtnemer voor interne verhuisdiensten met een initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid om deze overeenkomst tweemaal met één jaar te verlengen. Scope van de Opdracht De scope omvat alle transport-, verzamel- en laadwerkzaamheden die worden uitgevoerd vanuit het centrale magazijn van Stichting Watermaatschappij Amsterdam, gevestigd aan de Driemondeweg 21 te Amsterdam (Weesperkarspel). Deze werkzaamheden ondersteunen zowel de operationele activiteiten van Stichting Watermaatschappij Amsterdam in Amsterdam en omliggende regio’s, als de bevoorrading van andere Waternet‑magazijnen. De chauffeurs zijn verantwoordelijk voor het veilig en efficiënt verzamelen, assembleren en laden en vervoeren van uiteenlopende materialen (containers, buizen van diverse lengte en diameters, pallets, hekwerken, pompen in verschillende disciplines) die benodigd zijn voor werkzaamheden in het waterbeheer, rioolbeheer en overige operationele diensten van Stichting Watermaatschappij Amsterdam. Dit betreft transport binnen Amsterdam en de directe omgeving.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63120000 Opslag- en magazijndiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1