See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych i technicznych dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa gazów medycznych i technicznych dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.
Vorherige Bekanntmachung: 370812-2026
Interne Kennung: PN 48/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Azot ciekły medyczny
Beschreibung: Azot ciekły medyczny zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Pakiet nr 1
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Tlen ciekły medyczny
Beschreibung: Tlen ciekły medyczny Pakiet nr 2 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 2