See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne (szkółkarskiej,łowieckiej), do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska, w roku 2025 . Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2025 r. – 31.12.2025 r. Przedmiot zamówienia został podzielony na części („Pakiet”) Pakiet I – leśnictwo: Szczucin; Pakiet II – leśnictwo: Dulcza; Pakiet III – leśnictwo: Smyków; Pakiet IV – leśnictwo: Podborze; Pakiet V - leśnictwo Wał Ruda; Pakiet VI - leśnictwo Waryś; Pakiet VII - leśnictwo Bratucice; Pakiet VIII - leśnictwo Wierzchosławice; Pakiet IX - leśnictwo Bielcza; Pakiet X - leśnictwo Biadoliny; Pakiet XI - leśnictwo Rudy Rysie; Pakiet XII - Gospodarstwo Szkółkarskie; Pakiet XIII – leśnictwo łowieckie (OHZ)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 1 - Leśnictwo Szczucin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Szczucin, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 01 – Leśnictwo Szczucin
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 2 - Leśnictwo Dulcza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Dulcza, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 02 – Leśnictwo Dulcza
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 3 - Leśnictwo Smyków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Smyków, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 03 – Leśnictwo Smyków
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 4 - Leśnictwo Podborze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Podborze, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 04 – Leśnictwo Podborze
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 5 - Leśnictwo Wał Ruda
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Wał Ruda, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 05 – Leśnictwo Wał Ruda
Los: LOT-0006
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 6 - Leśnictwo Waryś
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Waryś, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 06 – Leśnictwo Waryś
Los: LOT-0007
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 7 - Leśnictwo Bratucice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Bratucice, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 07 – Leśnictwo Bratucice
Los: LOT-0008
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 8 - Leśnictwo Wierzchosławice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Wierzchosławice, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 08 – Leśnictwo Wierzchosławice
Los: LOT-0009
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 9 - Leśnictwo Bielcza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Bielcza, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 09 – Leśnictwo Bielcza
Los: LOT-0010
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 10 - Leśnictwo Biadoliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Biadoliny, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10 – Leśnictwo Biadoliny
Los: LOT-0011
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 11 - Leśnictwo Rudy Rysie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne, do wykonania na terenie Leśnictwa Rudy Rysie, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 11 – Leśnictwo Rudy Rysie
Los: LOT-0012
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 12 - Gospodarstwo Szkółkarskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu produkcji szkółkarskiej sadzonek drzew i krzewów, zbioru i przechowywania nasion oraz inne, do wykonania na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego, w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 12 – Gospodarstwo Szkółkarskie
Los: LOT-0013
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2026 - część 13 - leśnictwo łowieckie (OHZ)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki łowieckiej (OHZ Wierzchosławice- obw. łow. nr 86), gospodarki łąkowo - rolnej, utrzymania obiektów edukacyjnych (ścieżka edukacyjna "LASY WIERZCHOSŁAWICKIE"), utrzymania obiektów turystycznych w roku 2026. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 13 – leśnictwo łowieckie (OHZ)