603139-2025 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Implantate – Dostawa implantów do operacji kręgosłupa - powtórka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów do operacji kręgosłupa - powtórka
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów do operacji kręgosłupa do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie z podziałem na 3 pakiety : Pakiet 1 – Stabilizacja międzywyrostkowa Pakiet 2 – Oprzyrządowanie do termolezji Pakiet 3 – Elastyczna żelowa proteza jądra miażdżystego
Interne Kennung: ZP/230-30/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet1 - Stabilizacja międzywyrostkowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów do operacji kręgosłupa do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie z podziałem na 3 pakiety
Interne Kennung: Pakiet1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet2 - Oprzyrządowanie do termolezji
Interne Kennung: Pakiet2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet3 - Elastyczna żelowa proteza jądra miażdzystego
Interne Kennung: Pakiet3