2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa fabrycznie nowych komór przepływowych do sekwencjonowania wraz z kompatybilnymi odczynnikami w okresie 18 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa fabrycznie nowych komór przepływowych do sekwencjonowania wraz z kompatybilnymi odczynnikami w okresie 18 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ („OPZ”). 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia pochodził z bieżącej produkcji i posiadał wymagane prawem atesty i świadectwa dopuszczające go do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Wszelkie warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w istotnych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ („IPU”). 3. Oferowane ceny brutto zawarte w formularzu cenowym muszą uwzględniać wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności transport, opłaty celno- skarbowe i manipulacyjne. 4. Sukcesywna dostawa będzie miała miejsce do siedziby Zamawiającego przy ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa
Interne Kennung: ADZ.261.48.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Ofertę wraz oświadczeniami, o których mowa w Rozdziale VI SWZ, składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny), za pośrednictwem Platformy. 2. W przypadku braku możliwości otworzenia oferty, z przyczyn technicznych nie leżących po stronie Zamawiającego, spowodowanych przesłaniem pliku np. uszkodzonego, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za przesłanie pliku technicznie sprawnego (nieuszkodzonego). 3. Do oferty, którą stanowi wypełniony w wymaganym zakresie Formularz oferty (załącznik nr 3 do SWZ) należy załączyć: 3.1. oświadczenie/a, o których mowa w Rozdziale VI SWZ. 3.2. zobowiązanie podmiotu do udostępnienia zasobów, jeżeli wykonawca polega na zasobach innego podmiotu, 3.3. oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które dostawy lub wykonają poszczególni wykonawcy (jeżeli dotyczy), 3.4. przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, o ile były wymagane, 3.5. uzasadnienie zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa, jeżeli wykonawca zastrzegł w ofercie informacje jako tajemnicę przedsiębiorstwa, 3.6. dokumenty potwierdzające wniesienie wadium, o ile było wymagane, 3.7. dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wykonawcy na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ. 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z udziału w postępowaniu na podstawie art. 108 ust. 1 pkt. 1, 2 i 5 oraz art. 109 ust. 1 pkt 6, 8 i 10 ustawy oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 5. Wykaz oświadczeń i dokumentów, jakie mają złożyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz niepodlegania wykluczeniu z udziału w postępowaniu zawarte są w rozdziale VII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość realizacji prawa opcji na warunkach określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Opcja obejmuje wydłużenie terminu obowiązywania umowy o maksymalnie 6 miesięcy w stosunku do pierwotnego terminu obowiązywania.
603142-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Sukcesywna dostawa fabrycznie nowych komór przepływowych do sekwencjonowania wraz z kompatybilnymi odczynnikami w okresie 18 miesięcy
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ADZ.261.48.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus, 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: