603143-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na: Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego i oprogramowania dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego” Część II – zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - z podziałem na zadania nr 1÷12
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na: Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego i oprogramowania dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego” Część II – zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - z podziałem na zadania nr 1÷12
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę sprzętu informatycznego i oprogramowania dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego” Część II – zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - z podziałem na zadania nr 1÷12 2. Zamawiający nie ogranicza liczby zadań na które Wykonawca może złożyć ofertę - dopuszcza składanie ofert częściowych: liczba zadań zamówienia – 12. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub więcej wybranych przez siebie zadań. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące zadania: Zadanie nr 1 – Komputer stacjonarny biurowy w ilości 1600 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1; Zadanie nr 2 – Komputer stacjonarny o podwyższonej wydajności w ilości 150 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2; Zadanie nr 3 – Komputer przenośny typu Laptop Typ I w ilości 480 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3; Zadanie nr 4 – Komputer przenośny typu Laptop Typ II w ilości 60 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4; Zadanie nr 5 – Monitor 27” w ilości 2000 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5; Zadanie nr 6 – Monitor 31,5” w ilości 110 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6; Zadanie nr 7 – Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 70 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8; Zadanie nr 8 – Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe kolorowe z dodatkowym wyposażeniem w ilości 10 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8; Zadanie nr 9 – Drukarka etykiet z dodatkowym wyposażeniem w ilości 100 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9; Zadanie nr 10 – Czytnik kodów kreskowych z podstawką w ilości 100 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10; Zadanie nr 11 – Skaner szczelinowy z ADF w ilości 100 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11; Zadanie nr 12 – Pakiet oprogramowania biurowego wersja BOX w ilości 2890 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12. 3. Zamawiający zawrze umowę ramową maksymalnie z pięcioma (5) Wykonawcami 4. Oferowane przez Wykonawcę przedmioty zamówienia muszą być w zakresie zadania nr 1÷11 fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, pochodzić z legalnego źródła, zaś dodatkowo w zakresie zadania nr 12 nigdy nieaktywowane zgodne z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi na terenie RP oraz spełniać minimalne wymagania określone w poszczególnych Charakterystykach Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) i zostać objętym co najmniej minimalnym okresem gwarancji określonym odpowiednio w poszczególnych zadaniach. Zasady serwisu i gwarancji zostały szczegółowo opisane w poszczególnych załącznikach OPZ dla każdego z zdań, który jednocześnie będzie stanowił integralną część do Umowy. 5. Okres gwarancji. Wykonawca udzieli gwarancji na oferowane przedmioty zamówienia: - dla zadań nr 1 - 4 minimalny wymagany okres udzielonej gwarancji wynosi 36 miesięcy, maksymalny punktowany 60 miesięcy. - dla zadań nr 5 - 10 minimalny wymagany okres udzielonej gwarancji wynosi 24 miesiące, maksymalny punktowany 48 miesięcy. - dla zadania nr 11 minimalny wymagany okres udzielonej gwarancji wynosi 12 miesięcy, maksymalny punktowany 36 miesięcy. 6. Termin realizacji zamówień wykonawczych nie może być dłuższy niż 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej. 7. Dla asortymentu wskazanego w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) podane parametry są wartościami minimalnymi. Oferowany towar powinien spełniać wszelkie przepisy dot. prawa, dopuszczenia go do użytkowania w Polsce oraz posiadać stosowne dokumenty świadczące o spełnianiu wszystkich niezbędnych norm i wytycznych jakie powinien spełniać produkt przed dopuszczeniem go do użytkowania. Ilekroć przedmiot zamówienia został opisany poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp. Zamawiający wskazuje, że dopuszczalne są rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku natomiast odniesienia i jednoczesnego braku wskazanych wyrazów „lub równoważne” Zamawiający wymaga aby każdorazowo traktować takie odniesienia w taki sposób jakby towarzyszyły im wyrazy „lub równoważne”.
Interne Kennung57/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej poprzez Platformę zakupową mieszczącą się pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom 2. W zakresie pytań technicznych związanych z działaniem systemu należy się kontaktować z Centrum Wsparcia Klienta pod numerem 22 101 02 02 , cwk@platformazakupowa.pl . 3. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji (innych niż oferta wykonawcy), odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom za pośrednictwem dedykowanego formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. 4. Zamawiający nie przewiduje komunikowania się z wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej wskazanych w SWZ. 5. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, pod rygorem nieważności w formie elektronicznej opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym w formacie danych: .pdf, .doc, .docx, .xps, .xls, .jpg, .jpeg ze szczególnym wskazaniem na .pdf . 6. W celu ewentualnej kompresji danych zamawiający zaleca wykorzystanie jednego z rozszerzeń: a) .zip, b) .7z. c) .rar. 7. Wśród rozszerzeń powszechnych, a niewystępujących w Rozporządzeniu KRI występują: .gif, .bmp, numbers, .pages. Oferta złożona w takich plikach podlegać będzie odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 6 ustawy Pzp. 8. Celem zawarcia umowy ramowej jest ustalenie warunków dotyczących zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej, w szczególności cen, warunków, okresów udzielonej gwarancji, przewidywanych ilości i terminu dostawy przedmiotu zamówienia. 9. Zamawiający zawrze umowę ramową maksymalnie z pięcioma (5) Wykonawcami (i z każdym następnym Wykonawcą, który uzyska taką samą liczbę punktów, co ostatni zakwalifikowany Wykonawca), których oferty spełniają wszystkie wymagania SWZ i ustawy Pzp oraz otrzymają najwyższą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w niniejszej SWZ 10. Zamawiający będzie udzielał sukcesywnie zamówień wykonawczych w miarę potrzeb oraz pozyskanych środków finansowych na realizację zamówienia. 11. W celu doprecyzowania warunków oferty Zamawiający będzie zapraszał każdorazowo do składania ofert wykonawczych w postępowaniu wykonawczym wszystkich Wykonawców, z którymi zostały zawarte umowy ramowe. 12. Zamawiający zaprosi Wykonawców którzy podpisali umowy ramowe zaproszenie wraz z formularzem ofertowym do umowy wykonawczej na minimum 5 dni przed wyznaczonym terminem składania ofert. 13. Postępowanie wykonawcze w tym składanie ofert wykonawczych obywać się będzie za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom 14. Zamawiający w trybie konkurencyjnym (kryterium oceny ofert wykonawczych – cena 100%) wyłoni Wykonawców, z którymi Zamawiający podpisze umowy wykonawcze na podstawie których zostaną zrealizowane zamówienia. 15. W ramach prawa opcji zamawiający, zastrzega możliwość zwiększenia ilości dostarczanego asortymentu poza zakres zamówienia podstawowego (gwarantowanego) określonego w treści Formularza ofertowego do postępowania wykonawczego stanowiącego załącznik nr 2 do Umowy wykonawczej. Zakres zamówień wykonawczych tj. ilość i rodzaj {w tym zamówienie podstawowe (gwarantowane) i zamówienie opcjonalne (rozszerzające)} Zamawiający będzie określał każdorazowo w zaproszeniu do składania ofert wykonawczych . Łączna ilość zamawianego asortymentu w ramach sumy postępowań wykonawczych z uwzględnieniem zakresu podstawowego i opcjonalnego nie przekroczy maksymalnej ilości asortymentu określonej w umowie ramowej. Zamawiający poinformuje o wykorzystaniu prawa opcji w terminie do 7 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia niniejszej umowy wykonawczej. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nastąpi na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie wykonawczej .Termin realizacji zamówienia opcjonalnego pokrywa się z realizacją zamówienia podstawowego. 2. Dokumenty składane w postępowaniu wykonawczym. 1) Formularz ofertowy do postępowania wykonawczego – załączniki nr 5.1 – 5.12 do SWZ, odpowiednio na zadanie na które wykonawca składa ofertę. 2) Przedmiotowe środki dowodowe: a) Aktualny wydruk ze strony: https://www.cpubenchmark.net potwierdzający wymagania z SWZ (dot. Procesora) lub wydruk z przeprowadzonych testów wykonanych na zaproponowanym przez Wykonawcę sprzęcie potwierdzający wymagania z SWZ (dot. Procesora) (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr: 1÷4. b) Aktualny wydruk ze strony https://www.videocardbenchmark.net potwierdzający wymagania z SWZ (dot. Wydajności graficznej) lub wydruk z przeprowadzonych testów wykonanych na zaproponowanym przez Wykonawcę komputerze potwierdzający wymagania z SWZ (dot. Wydajności graficznej) (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr 2. c) Certyfikat ISO 9001 dla producenta sprzętu (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr: 1÷4. d) Deklaracja zgodności CE dla zaoferowanego sprzętu (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagana dla zadania nr: 1÷6. e) Potwierdzenie spełnienia kryteriów środowiskowych, w tym zgodności z dyrektywą RoHS Unii Europejskiej o eliminacji substancji niebezpiecznych w postaci oświadczenia producenta jednostki (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr: 1÷4. f) Potwierdzenie spełnienia kryteriów środowiskowych, w tym zgodności z dyrektywą RoHS Unii Europejskiej o eliminacji substancji niebezpiecznych w postaci oświadczenia producenta zaoferowanego monitora (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr: 5 i 6. g) Certyfikat ISO 9001:2000 na świadczenie usług serwisowych (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr 1÷4. Zastosowanie ma art. 107 ust. 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 48620000 Betriebssysteme, 30211000 Zentralrechner, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30232110 Laserdrucker, 30232100 Drucker und Plotter, 30232130 Farbgrafikdrucker, 30192113 Tonerkassetten, 35126000 Balkencode-Lesegeräte, 30216130 Strichcodeleser, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Komputer stacjonarny biurowy w ilości 1600 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1;
BeschreibungKomputer stacjonarny biurowy w ilości 1600 kpl
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 48620000 Betriebssysteme
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach prawa opcji zamawiający, zastrzega możliwość zwiększenia ilości dostarczanego asortymentu poza zakres zamówienia podstawowego (gwarantowanego) określonego w treści Formularza ofertowego do postępowania wykonawczego stanowiącego załącznik nr 2 do Umowy wykonawczej. Zakres zamówień wykonawczych tj. ilość i rodzaj {w tym zamówienie podstawowe (gwarantowane) i zamówienie opcjonalne (rozszerzające)} Zamawiający będzie określał każdorazowo w zaproszeniu do składania ofert wykonawczych . Łączna ilość zamawianego asortymentu w ramach sumy postępowań wykonawczych z uwzględnieniem zakresu podstawowego i opcjonalnego nie przekroczy maksymalnej ilości asortymentu określonej w umowie ramowej. Zamawiający poinformuje o wykorzystaniu prawa opcji w terminie do 7 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia niniejszej umowy wykonawczej. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nastąpi na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie wykonawczej .Termin realizacji zamówienia opcjonalnego pokrywa się z realizacją zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Komputer stacjonarny o podwyższonej wydajności w ilości 150 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2;
BeschreibungKomputer stacjonarny o podwyższonej wydajności w ilości 150 kpl
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner, 48620000 Betriebssysteme, 30213300 Tischcomputer
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Komputer przenośny typu Laptop Typ I w ilości 480 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3
BeschreibungKomputer przenośny typu Laptop Typ I w ilości 480 kpl.
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48620000 Betriebssysteme
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – Komputer przenośny typu Laptop Typ II w ilości 60 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4
BeschreibungKomputer przenośny typu Laptop Typ II w ilości 60 kpl.
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 – Monitor 27” w ilości 2000 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5
BeschreibungMonitor 27” w ilości 2000 kpl.
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 – Monitor 31,5” w ilości 110 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6
BeschreibungMonitor 31,5” w ilości 110 kpl.
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 – Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 70 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8
BeschreibungUrządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 70 kpl.
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 – Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe kolorowe z dodatkowym wyposażeniem w ilości 10 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8
BeschreibungUrządzenie wielofunkcyjne atramentowe kolorowe z dodatkowym wyposażeniem w ilości 10 kpl.
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 8
Haupteinstufung (cpv): 30232130 Farbgrafikdrucker
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 – Drukarka etykiet z dodatkowym wyposażeniem w ilości 100 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9
BeschreibungDrukarka etykiet z dodatkowym wyposażeniem w ilości 100 kpl.
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 – Czytnik kodów kreskowych z podstawką w ilości 100 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10
BeschreibungCzytnik kodów kreskowych z podstawką w ilości 100 kpl.
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 10
Haupteinstufung (cpv): 35126000 Balkencode-Lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216130 Strichcodeleser
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 – Skaner szczelinowy z ADF w ilości 100 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11
BeschreibungSkaner szczelinowy z ADF w ilości 100 kpl.
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 11
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12 – Pakiet oprogramowania biurowego wersja BOX w ilości 2890 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12
BeschreibungPakiet oprogramowania biurowego wersja BOX w ilości 2890 kpl.
Interne KennungPostępowanie 57/26 - zadanie nr 12
Haupteinstufung (cpv): 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität