See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Korábban eredménytelen-Kontraszt, Izotóp
Beschreibung: Kontrasztanyagok, laboratóriumi reagensek és izotópok beszerzése az alábbiak szerint: 1. rész: ioxitalamate meglumine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése (ATC kód: V08AA05), 66,03 (0,6603g/ml) hatóanyag tartalommal, 2760 db mennyiségben 2. rész: gadoteridol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése (ATC kód: V08CA04), 10 (0,5 mmol/ml) hatóanyag tartalommal, 100 db mennyiségben 3. rész: Iomeprol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése a.) ATC kód: V08AB10, 15 000 (300 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 250 db mennyiségben b.) ATC kód: V08AB10, 17 500 (350 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 200 db mennyiségben c.) ATC kód: V08AB10, 70 000 (350 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 360 db mennyiségben d.) ATC kód: V08AB10, 175 000 (350 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 2600 db mennyiségben 4. rész: iodine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése, ATC kód: V08AD01, 4 800 (480 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 20 db mennyiségben 5. rész: gadobenate dimeglumine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése, ATC kód: V08CA08, 10 (0,5 mmol/ml), 620 db mennyiségben 6. rész: sulfur hexafluorid hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése, ATC kód: V08DA05, 8 hatóanyag tartalommal, 84 db mennyiségben 7. rész: iopamidol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése a.) ATC kód: V08AB04, 37 000 (370 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 100 db mennyiségben b.) ATC kód: V08AB04, 185 000 (370 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 75 db mennyiségben 8. rész: 14C izotóp. (6-14C)5-fluorouracil. SpA: 55 mCi/mmol. Szállítandó mennyiség: 4 x 1.85 MBq Szállítás: előzetes írásbeli egyeztetést követően, I. negyedévben Mennyiség: 16 db Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 285704-2026
Interne Kennung: EKR001119282025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uniós értékhatárt meghaladó, Kbt. Második része szerinti nyílt eljárás.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ioxitalamate meglumine hatóanyagú kontrasztanyag
Beschreibung: Kontrasztanyagok, laboratóriumi reagensek és izotópok beszerzése 13 részben az Országos Onkológiai Intézet részére az alábbiak szerint: 1. rész: ioxitalamate meglumine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése (ATC kód: V08AA05), 66,03 (0,6603g/ml) hatóanyag tartalommal, 2760 db mennyiségben Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő szakmai ajánlat benyújtását írja elő, amely tartalmazza a közbeszerzési dokumentum részét képező a műszaki és ártáblázatot (külön kiadott excel dokumentum). A műszaki- és ártáblázatban meg kell adni továbbá az alábbi adatokat: a megajánlott készítmény azonosítója (megnevezés gyártója, előállítója), kiszerelése (csak szám írható be), a megajánlott készítmény kiszerelésének, hatóanyag tartalmának megfelelően ajánlott mennyiség, amellyel az alapmennyiség kielégíthető (doboz), a megajánlott termék megnevezése (márkanév), típusa, cikkszáma, gyártási vagy előállítási helyét, az NNGYK engedély számát, a nettó ajánlati egységárat (Ft/kiszerelés), a nettó ajánlati egységárat (nettó ajánlati egységár Ft/mennyiségi egység) és a nettó ajánlati összárat (Ft-ban). Ajánlatkérő rögzíti, hogy fenti dokumentumokat a Kbt. 71. § (8) bekezdése alapján szakmai ajánlatnak tekinti, amelyek hiánypótlás körében nem nyújthatóak be. A műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására: - a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlattevőkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). Ajánlatkérő elfogadja az ennek megfelelő tartalmú ajánlattevői nyilatkozat ajánlat részeként történő benyújtását is (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). - érvényes NNGYK engedély másolatát E dokumentumok nem képezik a szakmai ajánlat részét.
Interne Kennung: EKR001119282025/1
Los: LOT-0002
Titel: Gadoteridol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése
Beschreibung: Kontrasztanyagok, laboratóriumi reagensek és izotópok beszerzése 13 részben az Országos Onkológiai Intézet részére az alábbiak szerint: 2. rész: gadoteridol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése (ATC kód: V08CA04), 10 (0,5 mmol/ml) hatóanyag tartalommal, 100 db mennyiségben Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő szakmai ajánlat benyújtását írja elő, amely tartalmazza a közbeszerzési dokumentum részét képező a műszaki és ártáblázatot (külön kiadott excel dokumentum). A műszaki- és ártáblázatban meg kell adni továbbá az alábbi adatokat: a megajánlott készítmény azonosítója (megnevezés gyártója, előállítója), kiszerelése (csak szám írható be), a megajánlott készítmény kiszerelésének, hatóanyag tartalmának megfelelően ajánlott mennyiség, amellyel az alapmennyiség kielégíthető (doboz), a megajánlott termék megnevezése (márkanév), típusa, cikkszáma, gyártási vagy előállítási helyét, az NNGYK engedély számát, a nettó ajánlati egységárat (Ft/kiszerelés), a nettó ajánlati egységárat (nettó ajánlati egységár Ft/mennyiségi egység) és a nettó ajánlati összárat (Ft-ban). Ajánlatkérő rögzíti, hogy fenti dokumentumokat a Kbt. 71. § (8) bekezdése alapján szakmai ajánlatnak tekinti, amelyek hiánypótlás körében nem nyújthatóak be. A műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására: - a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlattevőkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). Ajánlatkérő elfogadja az ennek megfelelő tartalmú ajánlattevői nyilatkozat ajánlat részeként történő benyújtását is (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). - érvényes NNGYK engedély másolatát E dokumentumok nem képezik a szakmai ajánlat részét.
Interne Kennung: EKR001119282025/2
Los: LOT-0003
Titel: Iomeprol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése
Beschreibung: Kontrasztanyagok, laboratóriumi reagensek és izotópok beszerzése 13 részben az Országos Onkológiai Intézet részére az alábbiak szerint: 3. rész: Iomeprol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése a.) ATC kód: V08AB10, 15 000 (300 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 250 db mennyiségben b.) ATC kód: V08AB10, 17 500 (350 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 200 db mennyiségben c.) ATC kód: V08AB10, 70 000 (350 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 360 db mennyiségben d.) ATC kód: V08AB10, 175 000 (350 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 2600 db mennyiségben Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő szakmai ajánlat benyújtását írja elő, amely tartalmazza a közbeszerzési dokumentum részét képező a műszaki és ártáblázatot (külön kiadott excel dokumentum). A műszaki- és ártáblázatban meg kell adni továbbá az alábbi adatokat: a megajánlott készítmény azonosítója (megnevezés gyártója, előállítója), kiszerelése (csak szám írható be), a megajánlott készítmény kiszerelésének, hatóanyag tartalmának megfelelően ajánlott mennyiség, amellyel az alapmennyiség kielégíthető (doboz), a megajánlott termék megnevezése (márkanév), típusa, cikkszáma, gyártási vagy előállítási helyét, az NNGYK engedély számát, a nettó ajánlati egységárat (Ft/kiszerelés), a nettó ajánlati egységárat (nettó ajánlati egységár Ft/mennyiségi egység) és a nettó ajánlati összárat (Ft-ban). Ajánlatkérő rögzíti, hogy fenti dokumentumokat a Kbt. 71. § (8) bekezdése alapján szakmai ajánlatnak tekinti, amelyek hiánypótlás körében nem nyújthatóak be. A műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására: - a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlattevőkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). Ajánlatkérő elfogadja az ennek megfelelő tartalmú ajánlattevői nyilatkozat ajánlat részeként történő benyújtását is (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). - érvényes NNGYK engedély másolatát E dokumentumok nem képezik a szakmai ajánlat részét.
Interne Kennung: EKR001119282025/3
Los: LOT-0004
Titel: Iodine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése
Beschreibung: Kontrasztanyagok, laboratóriumi reagensek és izotópok beszerzése 13 részben az Országos Onkológiai Intézet részére az alábbiak szerint: 4. rész: iodine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése, ATC kód: V08AD01, 4 800 (480 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 20 db mennyiségben Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő szakmai ajánlat benyújtását írja elő, amely tartalmazza a közbeszerzési dokumentum részét képező a műszaki és ártáblázatot (külön kiadott excel dokumentum). A műszaki- és ártáblázatban meg kell adni továbbá az alábbi adatokat: a megajánlott készítmény azonosítója (megnevezés gyártója, előállítója), kiszerelése (csak szám írható be), a megajánlott készítmény kiszerelésének, hatóanyag tartalmának megfelelően ajánlott mennyiség, amellyel az alapmennyiség kielégíthető (doboz), a megajánlott termék megnevezése (márkanév), típusa, cikkszáma, gyártási vagy előállítási helyét, az NNGYK engedély számát, a nettó ajánlati egységárat (Ft/kiszerelés), a nettó ajánlati egységárat (nettó ajánlati egységár Ft/mennyiségi egység) és a nettó ajánlati összárat (Ft-ban). Ajánlatkérő rögzíti, hogy fenti dokumentumokat a Kbt. 71. § (8) bekezdése alapján szakmai ajánlatnak tekinti, amelyek hiánypótlás körében nem nyújthatóak be. A műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására: - a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlattevőkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). Ajánlatkérő elfogadja az ennek megfelelő tartalmú ajánlattevői nyilatkozat ajánlat részeként történő benyújtását is (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). - érvényes NNGYK engedély másolatát E dokumentumok nem képezik a szakmai ajánlat részét.
Interne Kennung: EKR001119282025/4
Los: LOT-0005
Titel: Gadobenate dimeglumine hatóanyagú kontrasztanyag b
Beschreibung: Kontrasztanyagok, laboratóriumi reagensek és izotópok beszerzése 13 részben az Országos Onkológiai Intézet részére az alábbiak szerint: 5. rész: gadobenate dimeglumine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése, ATC kód: V08CA08, 10 (0,5 mmol/ml), 620 db mennyiségben Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő szakmai ajánlat benyújtását írja elő, amely tartalmazza a közbeszerzési dokumentum részét képező a műszaki és ártáblázatot (külön kiadott excel dokumentum). A műszaki- és ártáblázatban meg kell adni továbbá az alábbi adatokat: a megajánlott készítmény azonosítója (megnevezés gyártója, előállítója), kiszerelése (csak szám írható be), a megajánlott készítmény kiszerelésének, hatóanyag tartalmának megfelelően ajánlott mennyiség, amellyel az alapmennyiség kielégíthető (doboz), a megajánlott termék megnevezése (márkanév), típusa, cikkszáma, gyártási vagy előállítási helyét, az NNGYK engedély számát, a nettó ajánlati egységárat (Ft/kiszerelés), a nettó ajánlati egységárat (nettó ajánlati egységár Ft/mennyiségi egység) és a nettó ajánlati összárat (Ft-ban). Ajánlatkérő rögzíti, hogy fenti dokumentumokat a Kbt. 71. § (8) bekezdése alapján szakmai ajánlatnak tekinti, amelyek hiánypótlás körében nem nyújthatóak be. A műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására: - a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlattevőkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). Ajánlatkérő elfogadja az ennek megfelelő tartalmú ajánlattevői nyilatkozat ajánlat részeként történő benyújtását is (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). - érvényes NNGYK engedély másolatát E dokumentumok nem képezik a szakmai ajánlat részét.
Interne Kennung: EKR001119282025/5
Los: LOT-0006
Titel: Sulfur hexafluorid hatóanyagú kontrasztanyag besze
Beschreibung: Kontrasztanyagok, laboratóriumi reagensek és izotópok beszerzése 13 részben az Országos Onkológiai Intézet részére az alábbiak szerint: 6. rész: sulfur hexafluorid hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése, ATC kód: V08DA05, 8 hatóanyag tartalommal, 84 db mennyiségben Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő szakmai ajánlat benyújtását írja elő, amely tartalmazza a közbeszerzési dokumentum részét képező a műszaki és ártáblázatot (külön kiadott excel dokumentum).A műszaki- és ártáblázatban meg kell adni továbbá az alábbi adatokat: a megajánlott készítmény azonosítója (megnevezés gyártója, előállítója), kiszerelése (csak szám írható be), a megajánlott készítmény kiszerelésének, hatóanyag tartalmának megfelelően ajánlott mennyiség, amellyel az alapmennyiség kielégíthető (doboz), a megajánlott termék megnevezése (márkanév), típusa, cikkszáma, gyártási vagy előállítási helyét, az NNGYK engedély számát, a nettó ajánlati egységárat (Ft/kiszerelés), a nettó ajánlati egységárat (nettó ajánlati egységár Ft/mennyiségi egység) és a nettó ajánlati összárat (Ft-ban). Ajánlatkérő rögzíti, hogy fenti dokumentumokat a Kbt. 71. § (8) bekezdése alapján szakmai ajánlatnak tekinti, amelyek hiánypótlás körében nem nyújthatóak be. A műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására: - a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlattevőkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). Ajánlatkérő elfogadja az ennek megfelelő tartalmú ajánlattevői nyilatkozat ajánlat részeként történő benyújtását is (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). - érvényes NNGYK engedély másolatát E dokumentumok nem képezik a szakmai ajánlat részét.
Interne Kennung: EKR001119282025/6
Los: LOT-0007
Titel: Iopamidol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése
Beschreibung: Kontrasztanyagok, laboratóriumi reagensek és izotópok beszerzése 13 részben az Országos Onkológiai Intézet részére az alábbiak szerint: 7. rész: iopamidol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése a.) ATC kód: V08AB04, 37 000 (370 mg I/ml) vagy 74 000 (200 mgl/ml) hatóanyag tartalommal, 100 doboz (370 mg I/ml) vagy 50 doboz (200 mgl/ml) mennyiségben b.) ATC kód: V08AB04, 185 000 (370 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 75 db mennyiségben Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő szakmai ajánlat benyújtását írja elő, amely tartalmazza a közbeszerzési dokumentum részét képező a műszaki és ártáblázatot (külön kiadott excel dokumentum). A műszaki- és ártáblázatban meg kell adni továbbá az alábbi adatokat: a megajánlott készítmény azonosítója (megnevezés gyártója, előállítója), kiszerelése (csak szám írható be), a megajánlott készítmény kiszerelésének, hatóanyag tartalmának megfelelően ajánlott mennyiség, amellyel az alapmennyiség kielégíthető (doboz), a megajánlott termék megnevezése (márkanév), típusa, cikkszáma, gyártási vagy előállítási helyét, az NNGYK engedély számát, a nettó ajánlati egységárat (Ft/kiszerelés), a nettó ajánlati egységárat (nettó ajánlati egységár Ft/mennyiségi egység) és a nettó ajánlati összárat (Ft-ban). Ajánlatkérő rögzíti, hogy fenti dokumentumokat a Kbt. 71. § (8) bekezdése alapján szakmai ajánlatnak tekinti, amelyek hiánypótlás körében nem nyújthatóak be. A műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására: - a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlattevőkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). Ajánlatkérő elfogadja az ennek megfelelő tartalmú ajánlattevői nyilatkozat ajánlat részeként történő benyújtását is (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). - érvényes NNGYK engedély másolatát E dokumentumok nem képezik a szakmai ajánlat részét.
Interne Kennung: EKR001119282025/7
Los: LOT-0008
Titel: 14C izotóp
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya kontrasztanyagok, laboratóriumi reagensek és izotópok beszerzése az alábbiak szerint 13 részben: 11. rész: 14C izotóp. (6-14C)5-fluorouracil. SpA: 55 mCi/mmol, 16 db Általános elvárás: Az aktív ampullákat 10 felezési ideig lebomlóban kell elhelyezni, ezt követően pedig veszélyes (de már nem sugárzó) hulladékként kell kezelni. Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Az ajánlattevőnek az ajánlatában szakmai ajánlatot kell benyújtania (műszaki és ártáblázat), amelyben az ajánlattevő megadja a - megajánlott termék megnevezését (márkanév), típusát, cikkszámát, gyártó vagy előállító nevét és gyártási vagy előállítási helyét, a - humán gyógyszer esetén az NNGYK engedély azonosító számát, illetve azon termék esetén, ami nincs gyógyszerként engedélyezve, az OAH engedély számát (2/2022 (IV. 29.) OAH rendelet szerint) A fenti információk nem hiánypótolhatóak, ezen adatok hiányában az ajánlat biankó ajánlatnak és érvénytelennek minősül. A fentieken túl az ajánlattevőnek az ajánlatában szintén csatolnia kell a következő adatokat tartalmazó iratot, amely azonban nem képezi a szakmai ajánlat részét: - a műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlatkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). A gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a gyártó honlapján vagy hivatalos katalógusában vagy az ajánlattevő által összeállított és cégszerűen aláírt termékleírás értendő; - érvényes NNGYK engedély másolatát vagy az OAH engedélyt.
Interne Kennung: EKR001119282025/8
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
Menge: 16 Stück