See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy endoprotezy biodrowe, kolanowe i barkowe standardowe, rewizyjne i poresekcyjne, implanty do artroplastyki stawów dłoni i stóp, markery nawigacyjne
Beschreibung: Zakup i dostawy endoprotezy biodrowe, kolanowe i barkowe standardowe, rewizyjne i poresekcyjne, implanty do artroplastyki stawów dłoni i stóp, markery nawigacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 285023-2026
Interne Kennung: ZP250/010/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 ENDOPROTEZA STAWU BIODROWEGO STANDARDOWA I REWIZYJNA – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Beschreibung: ENDOPROTEZA STAWU BIODROWEGO STANDARDOWA I REWIZYJNA – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne Kennung: Pakiet1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 PROTEZA STANDARDOWA I REWIZYJNA KOLANA – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Beschreibung: PROTEZA STANDARDOWA I REWIZYJNA KOLANA – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne Kennung: Pakiet2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 PROTEZA PORESEKCYJNA STAWU BIODROWEGO, KOLANOWEGO, BARKOWEGO, MIEDNICY – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Beschreibung: PROTEZA PORESEKCYJNA STAWU BIODROWEGO, KOLANOWEGO, BARKOWEGO, MIEDNICY – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne Kennung: Pakiet3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 ENDOPROTEZA STAWU BARKOWEGO – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Beschreibung: ENDOPROTEZA STAWU BARKOWEGO – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne Kennung: Pakiet4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 ENDOPROTEZA CEMENTOWANA I BEZCEMENTOWA POŁOWICZA STAWU KOLANOWEGO – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Beschreibung: ENDOPROTEZA CEMENTOWANA I BEZCEMENTOWA POŁOWICZA STAWU KOLANOWEGO – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne Kennung: Pakiet5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 IMPLANTY DO ARTROPLASTYKI STAWÓW DŁONI I STÓP - BLOK OPERACYJNY OGÓLNY.
Beschreibung: IMPLANTY DO ARTROPLASTYKI STAWÓW DŁONI I STÓP - BLOK OPERACYJNY OGÓLNY.
Interne Kennung: Pakiet6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 MARKERY KOMPATYBILNE Z POSIADANYM SYSTEMEM ORTHOPILOT ELITTE – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Beschreibung: MARKERY KOMPATYBILNE Z POSIADANYM SYSTEMEM ORTHOPILOT ELITTE – BLOK OPERACYJNY OGÓLNY
Interne Kennung: Pakiet7