603190-2026 - Ergebnis
Lettland – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Būvuzraudzība Eksporta ielas infrastruktūras izbūves un sanācijas darbu veikšanai Liepājas industriālā parka teritorijā
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvuzraudzība Eksporta ielas infrastruktūras izbūves un sanācijas darbu veikšanai Liepājas industriālā parka teritorijā
Beschreibung: Būvuzraudzība Eksporta ielas infrastruktūras izbūves un sanācijas darbu veikšanai Liepājas industriālā parka teritorijā
Interne Kennung: LSEZ 2026/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000