See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga satelitskog prijenosa podataka sa uređaja za praćenje ribarskih plovila
Beschreibung: Nabava usluge satelitskog prijenosa podataka sa uređaja za praćenje ribarskih plovila sve sukladno Projektnom zadatku
Interne Kennung: 13/2026/VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0000