603200-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör – A02.55.2025 Bedrijfskleding
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelA02.55.2025 Bedrijfskleding
BeschreibungDe Gemeente Leiden wil met deze aanbesteding kleding, persoonlijke beschermingsmiddelen, schoeisel en bijbehorende dienstverlening inkopen voor werknemers van de verschillende afdelingen binnen de Gemeente Leiden, die voor het uitoefenen van hun functie specifieke kleding behoeven. De Opdracht is verdeeld in vier percelen: Perceel 1: Werkkleding en bijbehorende schoeisel, persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Perceel 2: BOA- en toezichthouderskleding (conform VNG-richtlijn) en bijbehorend schoeisel en PBM’s incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Perceel 3: Representatieve kleding incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Bijbehorend schoeisel is alleen van toepassing voor huismeesters Perceel 4: Sport- en zwembadkleding en bijbehorend schoeisel incl. bijbehorende service- en dienstverlening – via de percelenregeling. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne KennungA02.55.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWerkkleding, PBM's en schoeisel
BeschreibungWerkkleding en bijbehorende schoeisel, persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelBOA- en toezichthouderskleding, PBM's en schoeisel
BeschreibungBOA- en toezichthouderskleding (conform VNG-richtlijn) en bijbehorend schoeisel en PBM’s incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Zie leidraad.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelRepresentatieve kleding en bijbehorend schoeisel
BeschreibungRepresentatieve kleding incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Bijbehorend schoeisel is alleen van toepassing voor huismeesters Zie leidraad.
Interne Kennung3