603202-2026 - Ergebnis
Rumänien – Varia – Acord Cadru furnizare CLORHIDRAT DE METADONA 2,5 MG CPR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord Cadru furnizare CLORHIDRAT DE METADONA 2,5 MG CPR
Beschreibung: Acord Cadru furnizare CLORHIDRAT DE METADONA 2,5 MG CPR, in conformitate cu documentatia de atribuire. Frecventa atribuirii contractelor subsecvente este de regulă lunară, dar poate varia in funcție de bugetul alocat și de nevoile autorității contractante. Autoritatea Contractanta a indicat cantitatile estimate minime si maxime ale acordului-cadru, precum si cantitatile minime si maxime estimate ale contractelor subsecvente. Cantitate minima estimata contract subsecvent 63.700 cpr ; Cantitate maxima estimata contract subsecvent 240.000 cpr Valoare minima estimata contract subsecvent 33.213,18 lei fara tva ; Valoare maximă estimata contract subsecvent 125.136 lei fara tva Cantitate minima estimata acord cadru 3.000.000 cpr ; Cantitate maxima estimata 6.500.000 cpr Valoare fara tva cantitate minima estimata acord cadru 1.564.200 lei ; Valoare fara tva cant maxima estimata acord cadru 3.389.100 lei
Interne Kennung: 15249612_2026_PAAPD1624484
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Acord – cadru de achiziție publică – furnizare medicamente - CLORHIDRAT DE METADONA 2,5 MG cpr Cantitate minima 3.000.000 cpr, Cantitate maxima 6.500.000 cpr
Interne Kennung: 1