See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávková vozidla II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup dodávkových vozidel. Veřejná zakázka je rozdělena do 5 částí: část 1 - Dodávková vozidla II – víceúčelová dodávková servisní vozidla, část 2 - Dodávková vozidla II – velká dodávková servisní vozidla, část 3 - Dodávková vozidla II – velké dodávkové vozidlo do 3,5 t s dílenským vybavením, část 4 - Dodávková vozidla II – speciální dodávkové vozidlo 5 t, část 5 - Dodávková vozidla II – malé užitkové vozidlo do 3,5 t – sklápěč.
Vorherige Bekanntmachung: 544477-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Dodávková vozidla II – malé užitkové vozidlo do 3,5 t - sklápěč
Beschreibung: Předmětem části 5 je dodávka 1 ks malého užitkového vozidla do 3,5 t – sklápěče.
Interne Kennung: 1000287019, 1000310036
Los: LOT-0004
Titel: Dodávková vozidla II – speciální dodávkové vozidlo 5 t
Beschreibung: Předmětem části 4 je dodávka 1 ks speciálního dodávkového vozidla 5 t.
Interne Kennung: 1000306072
Los: LOT-0003
Titel: Dodávková vozidla II – velké dodávkové vozidlo do 3,5 t s dílenským vybavením
Beschreibung: Předmětem části 3 je dodávka 1 ks velkého dodávkového vozidla do 3,5 t s dílenským vybavením.
Interne Kennung: 1000305776
Los: LOT-0001
Titel: Dodávková vozidla II – víceúčelová dodávková servisní vozidla
Beschreibung: Předmětem části 1 je dodávka 6 ks víceúčelových servisních vozidel, z toho 4 ks v provedení elektro, 2 ks se spalovacím motorem a dále 2 ks malých dodávkových vozidel.
Interne Kennung: 1000286272, 1000307444