See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leków biologicznych II
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest „Zakup i dostawa leków biologicznych II” szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ – formularzach cenowych. 2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Główny przedmiot: CPV 33600000-6 3. Przedmiot zamówienia obejmuje 9 niepodzielnych pakietów, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.
Interne Kennung: ZP/3553/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Sekukinumab
Beschreibung: Sekukinumab. Opis w załączniku nr 2 do SWZ - Formularze cenowe
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Tocilizumab
Beschreibung: Tocilizumab. Opis w załączniku nr 2 do SWZ - Formularze cenowe
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Golimumab
Beschreibung: Golimumab. Opis w załączniku nr 2 do SWZ - Formularze cenowe
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Certolizumab
Beschreibung: Certolizumab. Opis w załączniku nr 2 do SWZ - Formularze cenowe
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Baricitinib
Beschreibung: Baricitinib. Opis w załączniku nr 2 do SWZ - Formularze cenowe
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Anifrolumab
Beschreibung: Anifrolumab. Opis w załączniku nr 2 do SWZ - Formularze cenowe
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Anakinrum
Beschreibung: Anakinrum. Opis w załączniku nr 2 do SWZ - Formularze cenowe
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Guselkumab
Beschreibung: Guselkumab. Opis w załączniku nr 2 do SWZ - Formularze cenowe
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Immunoglobulinum humanum subcutaneum
Beschreibung: Immunoglobulinum humanum subcutaneum. Opis w załączniku nr 2 do SWZ - Formularze cenowe
Interne Kennung: Pakiet 9