See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kehtna valla teede talihooldus perioodil 2026-2030
Beschreibung: Talihooldusteenuse osutamine, sealhulgas lumetõrje- ja vajadusel libedusetõrjetööde teostamine Kehtna valla haldusterritooriumil asuvatel teedel, tänavatel, platsidel, kergliiklusteedel ning hankedokumentides nimetatud avalikus kasutuses olevatel erateedel aastatel 2026–2030. Kehtna vald on jagatud 12 piirkonnaks. Pakkumuse võib esitada ühele, mitmele või kõigile piirkondadele. Teenust osutatakse 4 talveperioodil ajavahemikul november kuni aprill. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Piirkond 1 - Kaerepere
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Kaerepere piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0001
Los: LOT-0002
Titel: Piirkond 2 - Kehtna alevik
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Kehtna aleviku teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0002
Los: LOT-0003
Titel: Piirkond 3 - Kehtna
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Kehtna piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0003
Los: LOT-0004
Titel: Piirkond 4 - Keava
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Keava piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0004
Los: LOT-0005
Titel: Piirkond 5 - Ingliste
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Ingliste piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0005
Los: LOT-0006
Titel: Piirkond 6 - Lelle
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Lelle piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0006
Los: LOT-0007
Titel: Piirkond 7 - Põllu, Haakla
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Põllu, Haakla piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0007
Los: LOT-0008
Titel: Piirkond 8 - Eidapere
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Eidapere piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0008
Los: LOT-0009
Titel: Piirkond 9 - Järvakandi alev
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Järvakandi alevi teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0009
Los: LOT-0010
Titel: Piirkond 10 - Järvakandi
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Järvakandi piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2023 kuni 2026 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0010
Los: LOT-0011
Titel: Piirkond 11 - Kehtna, Keava, Kaerepere kergliiklustee
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Kehtna, Keava, Kaerepere kergliiklusteedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0011
Los: LOT-0012
Titel: Piirkond 12 - Järvakandi, Eidapere kergliiklusteed
Beschreibung: Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Järvakandi, Eidapere kergliiklusteedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314761-0012