2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het toeleveren van kant-en-klare middagmaaltijden aan de SV centra
Beschreibung: Sport Vlaanderen beschikt over verschillende sportcentra verspreid over Vlaanderen. Een aantal van deze centra biedt naast sportinfrastructuur ook slaapaccommodatie aan, waarbij maaltijden worden aangeboden aan de verblijvende klanten. In totaal gaat het om zeven centra waar maaltijden worden geserveerd in combinatie met overnachtingen. Voor het sportcentrum in Waregem wenst Sport Vlaanderen kant-en-klare maaltijden te laten leveren. Deze maaltijden worden door het eigen personeel van Sport Vlaanderen opgewarmd en geserveerd aan de klanten. Het doel is om op een efficiënte, kwaliteitsvolle en operationeel haalbare manier maaltijden aan te bieden, zonder dat ter plaatse een volledige bereiding van de maaltijden moet gebeuren.
Interne Kennung: 2026-SPCENTRA-19
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-SPCENTRA-19 - 1
Beschreibung: Het toeleveren van kant-en-klare middagmaaltijden aan de SV centra
Interne Kennung: 1