603237-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Aushub- und Erdbewegungsarbeiten – Realisatie aanvullende zuiveringsstap en laagspanningsinstallatie RWZI Uithoorn
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealisatie aanvullende zuiveringsstap en laagspanningsinstallatie RWZI Uithoorn
BeschreibungDe Opdracht (hoofdopdracht) bestaat uit twee deelopdrachten: • Deelopdracht 1: Aanvullende zuiveringsstap en omvat alle werkzaamheden die nodig zijn om de aanvullende zuivering te realiseren. • Deelopdracht 2: Laagspanningsinstallatie en omvat alle werkzaamheden die nodig zijn om de laagspanningsinstallatie te realiseren. De hoofdopdracht vormt één ondeelbare Opdracht. De onderscheiden deelopdrachten dienen uitsluitend ter beschrijving van de scope en leiden niet tot afzonderlijke gunning.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45236000 Oberbauarbeiten, 45252210 Bau von Wasserreinigungsanlagen
5. Los
LosLOT-0000