2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne wytworzonych w sektorze II Suwałk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych wytworzonych w nieruchomościach niezamieszkałych w sektorze II w Suwałkach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.111.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający korzysta z możliwości, o której mowa w art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych - zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust.1 jeżeli składania ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych wytworzonych w nieruchomościach niezamieszkałych w sektorze II w Suwałkach. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dopuszcza możliwość zamówienia o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, tj. dotyczącego odbioru odpadów komunalnych wytworzonych w nieruchomościach niezamieszkałych do kwoty 253 390,30 zł netto na warunkach określonych jak dla zamówienia podstawowego. Zakres usługi będzie dotyczyć odbioru odpadów komunalnych wytworzonych w nieruchomościach niezamieszkałych. Udzielenie zamówienia poprzedzone będzie zaproszeniem do negocjacji. Zamawiający wraz z zaproszeniem przekaże wykonawcy informacje niezbędne do przeprowadzenia postępowania, w tym istotne dla stron postanowienia przyszłej umowy, warunki udziału w postępowaniu oraz przesłanki wykluczenia wykonawcy. Między Zamawiającym a Wykonawcą, w wyznaczonym terminie, zostaną przeprowadzone negocjacje. Wykonawca będzie obowiązany wykazać się spełnieniem warunków udziału określonych w niniejszym postępowaniu, jak również brakiem podstaw do wykluczenia, najpóźniej w dniu podpisania umowy. Wykaz dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu pozostanie taki sam jak w niniejszym postępowaniu przetargowym. Jeżeli nastąpią zmiany w obowiązujących przepisach prawnych Zamawiający będzie wymagał spełniania określonych w nich warunków na dzień zawarcia umowy w trybie wolnej ręki.