2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania, zarządzania, wsparcia i serwisu Systemu telefonii IP oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania, zarządzania, wsparcia i serwisu Systemu telefonii IP oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Usługi telekomunikacyjne będą świadczone z wykorzystaniem łączy telekomunikacyjnych udostępnionych Zamawiającemu w ramach niniejszego zamówienia. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 11 do SWZ. 3. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy z wyłączeniem kluczowych zadań dotyczących: 3.1. kierowania realizacją zamówienia, w tym pełnienia funkcji Kierownika projektu, 3.2. wykonania Analizy wstępnej, Planu oraz Projektu wykonawczego (Etapy I–III według Umowy), 3.3. utrzymania i zarządzania Systemem centralnym, w tym administrowania klastrem CUCM, Cisco Meeting Server (CMS), systemami Expressway oraz systemem monitorowania, 3.4. obsługi zgłoszeń serwisowych o priorytecie P1 i P2 oraz koordynacji procesu usuwania Awarii w ramach SLA. 4. Przedmiotem zamówienia, są produkty i usługi ICT w rozumieniu ustawy z dnia 5 lipca 2018 roku o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 20 ze zm., dalej: „KSC”).
Interne Kennung: 993200.271.019.2026-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa prawna: Art 138 ust. 2.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64215000 Internet-Telefondienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf, 32546100 Digitale Schalttafeln, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48517000 IT-Softwarepaket, 32552330 Durchschaltgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach opcji Wykonawca dostarczy, zainstaluje i uruchomi lokalne linie analogowe w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego i na jego zgłoszenie, maksymalna liczba linii to 146. O uruchomieniu prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie elektronicznej, maksymalnie do 44 miesiąca trwania umowy, z maksymalnie dwumiesięcznym okresem realizacji. 2. Przewiduje się skorzystanie z opcji miedzy innymi w przypadkach: - nieprzewidzianej, w chwili wszczęcia niniejszego postepowania, nowej instalacji systemu P.POŻ, nowej instalacji windy lub innego systemu wymagającego podłączenia telefonicznej linii analogowej w lokalizacjach wymienionych w Załączniku nr 1 do szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia, będącego Załącznikiem nr 11 do SWZ; - pojawienia się nowych, nieprzewidzianych w chwili wszczęcia niniejszego postepowania zadań statutowych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych związanych z koniecznością wykorzystania linii analogowych.