See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a modernizace Arcibiskupského gymnázia
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je, v součinnosti se zadavatelem a dle Dokumentace pro provedení stavby, REKONSTRUKCE A MODERNIZACE ARCIBISKUPSKÉHO GYMNÁZIA, vypracované společností NORDARCH s.r.o., a.s., se sídlem Oldřichovská 14/11, Děčín VIII-Dolní Oldřichov, 405 02 Děčín, IČO: 64051056, 10/2025, vč. položkového rozpočtu, dle právních předpisů upravujících oblast realizace stavebních prací do podrobností nezbytných pro zpracování nabídky a výkazů výměr, rekonstrukce a modernizace objektu Arcibiskupského gymnázia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: A/2026/1713