2. Verfahren
Verfahren
Titel: Studieopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, EPB verslaggeving/EPC, veiligheidscoördinatie en opmaak sloopopvolgingsplan nieuwbouw en beperkte renovatie Diaobolo school Kraainem
Beschreibung: Studieopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, EPB verslaggeving/EPC, veiligheidscoördinatie en opmaak sloopopvolgingsplan nieuwbouw en beperkte renovatie Diaobolo school Kraainem
Interne Kennung: PPP00Z-1360/6050/2026/213
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/213_1