603308-2026 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2, w podziale na 83 części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw: zgodnie z Załącznikiem nr 3 i nr 3a do SWZ. 4. Zamawiającym jest Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa Al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa 5.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych we wskazanych częściach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. W laboratoriach Centralnego Laboratorium stosowane są metodyki badań ogólnie przyjęte na forum międzynarodowym i w Unii Europejskiej, wymagające zastosowania określonych akcesoriów i sprzętu laboratoryjnego o ustalonym standardzie i jakości (często występuje bezpośrednie wskazanie w metodyce). Ponadto, konieczne jest zachowanie określonego trybu pracy poprzez zastosowanie sprzętu i akcesoriów używanych do tej pory (ich zmiana może w istotny sposób wpłynąć na jakość wyników lub spowodować konieczność ponownej optymalizacji metody). 6. W pozostałych częściach, ilekroć w treści SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy, Zamawiający dopuszcza znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy równoważne - pod warunkiem, iż oferowane przez Wykonawcę przedmioty zamówienia będą o takich samych lub lepszych parametrach jakościowych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 10. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania, opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. 11. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 13. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 14. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Vorherige Bekanntmachung203419-2026
Interne KennungWIP.261.24.2026.AA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0071
TitelCzęść 71 - Drobny sprzęt elektroniczny do pomiarów temperatury
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw zgodnie z Załącznikiem nr 3 i 3a do SWZ
Interne KennungCzęść 71 - Drobny sprzęt elektroniczny do pomiarów temperatury
LosLOT-0072
TitelCzęść 72 – Płytki do LightCycler480
Interne KennungCzęść 72 – Płytki do LightCycler480
LosLOT-0073
TitelCzęść 73 – Wyposażenie pomiarowe i materiały eksploatacyjne (końcówki do pipet, probówki)
Interne KennungCzęść 73 – Wyposażenie pomiarowe i materiały eksploatacyjne (końcówki do pipet, probówki)
LosLOT-0074
TitelCzęść 74 – Materiały pomocnicze
Interne KennungCzęść 74 – Materiały pomocnicze
LosLOT-0075
TitelCzęść 75 – Akcesoria chromatograficzne
Interne KennungCzęść 75 – Akcesoria chromatograficzne
LosLOT-0076
TitelCzęść 76 – Zestawy QuEChERS
Interne KennungCzęść 76 – Zestawy QuEChERS
LosLOT-0077
TitelCzęść 77 – Akcesoria laboratoryjne
Interne KennungCzęść 77 – Akcesoria laboratoryjne
LosLOT-0078
TitelCzęść 78 – Akcesoria różne
Interne KennungCzęść 78 – Akcesoria różne
LosLOT-0079
TitelCzęść 79 – Rękawice laboratoryjne do pracy z chemikaliami
Interne KennungCzęść 79 – Rękawice laboratoryjne do pracy z chemikaliami
LosLOT-0080
TitelCzęść 80 – Końcówki do pipet i akcesoria
Interne KennungCzęść 80 – Końcówki do pipet i akcesoria
LosLOT-0081
TitelCzęść 81 – Zamrażarki i chłodziarki
Interne KennungCzęść 81 – Zamrażarki i chłodziarki
LosLOT-0082
TitelCzęść 82 – Buteleczki do roztworów
Interne KennungCzęść 82 – Buteleczki do roztworów
LosLOT-0083
TitelCzęść 83 – Sita laboratoryjne
Interne KennungCzęść 83 – Sita laboratoryjne