See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEPHARED 2 – dodávka Rukávového izolátoru pro přípravu cytostatik
Beschreibung: Dodávka Rukávového izolátoru pro přípravu cytostatik do Novostavby Budovy fakult Kampusu UK v Hradci Králové.
Interne Kennung: Spisová značka: UKFaF/515764/2025 v elektronickém nástroji E-ZAK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy.