603326-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsmittel – Dostawa środków czystości, worków na odpady itp.-10 pakietów na okres 24 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków czystości, worków na odpady itp.-10 pakietów na okres 24 miesięcy
BeschreibungDostawa środków czystości, worków na odpady itp.-10 pakietów na okres 24 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung404326-2026
Interne KennungZP 32/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungDostawa środków czystości, worków na odpady itp.-10 pakietów na okres 24 miesięcy. Opis zgodnie z załącznikiem nr 1 wykaz przedmiotu zamówienia
Interne KennungPakiet nr 5