603334-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sterylizatora na tlenek etylenu na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D (...)
BeschreibungPełna nazwa postępowania: Zakup sterylizatora na tlenek etylenu na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Przedmiotem zamówienia jest zakup sterylizatora na tlenek etylenu na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7, formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ i wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung551458-2025
Interne KennungNLZ.2025.271.35
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191100 Sterilisationsapparate
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup sterylizatora na tlenek etylenu na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sterylizatora na tlenek etylenu na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7, formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ i wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Nazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Realizacja umowy zawartej z Ministerstwem Zdrowia - UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10 0139/24/KPO/9/2025/160 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach przedmiotowego postępowania. Oferta winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach.
Menge1 Stück