603337-2026 - Ergebnis
Polen – Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung – Usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków i powierzchni zewnętrznych na terenie AWL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków i powierzchni zewnętrznych na terenie AWL
Beschreibung2) Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w Opisie przedmiotu zamówienia, który z Planem Higieny oraz odpowiedziami do zapytań z poprzedniego postępowania przetargowego stanowią załącznik nr 1 do SWZ, mapami - które stanowią załącznik nr 2 do SWZ, formularzem ilościowo-cenowym–który stanowi załącznik nr 4, proponowanymi postanowieniami umowy -załącznik nr 5 do SWZ, są integralną część niniejszej SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak