603366-2026 - Wettbewerb
Belgien – Kabinen – Leveren, plaatsing en indienstname van 8 behuizingen voor het telemetrisch meetnet
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren, plaatsing en indienstname van 8 behuizingen voor het telemetrisch meetnet
BeschreibungDe opdracht betreft de levering, plaatsing en indienstname van 8 behuizingen luchtkwaliteit. De te leveren behuizingen zullen bestaande behuizingen vervangen. De uitbouw van de meet- en randapparatuur uit de bestaande behuizingen en het terug inbouwen in de te leveren behuizingen maakt geen deel uit van de opdracht. De afbraak, afvoer en verwerking van de bestaande behuizingen maakt wel deel uit van de opdracht.
Interne KennungVMM/LUC/2026/8 behuizingen
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211110 Kabinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelVMM/LUC/2026/8 behuizingen - 1
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: VMM/LUC/2026/8 behuizingen
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44211110 Cabins
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: VMM/LUC/2026/8 behuizingen - 1
Internal identifier: 1