See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikrobusa
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia publicznego na dostawę 1 szt. mikrobusa do przewozu min. 9 osób wraz z kierowcą dla KW PSP w Olsztynie z przeznaczeniem dla jednostki organizacyjnej PSP woj. warmińsko-mazurskiego. Mikrobus do przewozu osób jest zakupowany na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej, z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji ze stref zagrożenia i wykorzystania w sytuacjach różnego rodzaju kryzysów (OLiOC). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ, tj. w załączniku nr 1 pn. „Opis przedmiotu zamówienia", zawierającym minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 2 pn. „Wzór umowy”, określającym szczegółowe warunki realizacji przedmiotu umowy. 2. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Dokonując kalkulacji ceny za przedmiot zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić wszelkie koszty związane z wykonaniem zamówienia zgodnie z SWZ, w tym jej załącznikami zawierającym opis przedmiotu zamówienia, aż do momentu dokonania odbioru przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego bez żadnych zastrzeżeń.
Vorherige Bekanntmachung: 400574-2026
Interne Kennung: WT.2370.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mikrobusa (1 szt.)
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia publicznego na dostawę 1 szt. mikrobusa do przewozu min. 9 osób wraz z kierowcą dla KW PSP w Olsztynie z przeznaczeniem dla jednostki organizacyjnej PSP woj. warmińsko-mazurskiego. Mikrobus do przewozu osób jest zakupowany na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej, z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji ze stref zagrożenia i wykorzystania w sytuacjach różnego rodzaju kryzysów (OLiOC). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ, tj. w załączniku nr 1 pn. „Opis przedmiotu zamówienia", zawierającym minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 2 pn. „Wzór umowy”, określającym szczegółowe warunki realizacji przedmiotu umowy. 2. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ.